Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen véleménnyel vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen véleménnyel vannak a nők a kupiba járó férfiakról?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 11:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Gumi nékül egyetlen normális "dolgozó lány" sem vállalja be.

Érdekes amúgy olvasni ezeket a válaszokat.Akik elítélik az ilyesmit,azoknak halvány lila gőzük nincs arról,milyen évekig szemlélni a boldog párokat,hallani az élményeiket,közben pedig elfojtani a saját keserűségünket.

Egyáltalán nem a férfiak szégyene,ha fizetős lányhpz mennek,hanem a mostani,degenerált agyú nőké.

Egyébként sok fizetős lány messze tisztességesebb,mint a mostani,magukat igencsak túlértékelő hölgyemények.

2010. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Én tudom milyen évekig szemlélni a boldogpárokat miközben rád se néznek a pasik (gimiben nem voltam túl népszerű , szerencsére ma már nem így van) szerintem gáz! Magyarországon könnyű egy csajt agyba vinni mert sok kis rossz kis asszonyka van. Ha ezek mellett nem tud valaki felcsípni egyet nagyon béna lehet :s
2013. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szexre még a legcsúnyább nő is talál partnert, szóval ebben a témában nem mérvadó a véleményed.

Egyébként meg, ha már itt tartunk? Tegyük fel, hogy egyedülálló férfi vagy! Te hogy szednél fel egy nőt szexre? Kíváncsi vagyok!

2013. febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!