Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen véleménnyel vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen véleménnyel vannak a nők a kupiba járó férfiakról?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 11:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
35%
A nők általában elítélik, mert fingjuk sincs milyen amikor feszít a vágy és beleőrülsz. Nem tudják átélni a biológiai felépítésünkből adódó kényszert... Pedig nem nehéz belegondolni, mégiscsak az egyik legősibb mesterségről van szó, nem véletlenül... A szitkozódó zúgolódó hölgyeknek üzenném: képzeljétek el, milyen lenne, ha nem beszélhetnétek (egy szót se!), amikor épp nincs párotok, max magatokkal. 26f
2010. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
97%

Utolsónak: arra gondolsz, amikor egy előadás alatt legalább 8x spontán felizgulok, és nem a makroökonómia tanáromtól? Ha igen, akkor tudom, milyen érzés. De én inkább beszélgetek magammal, és várok, amíg találok valakit, aki szívesen beszélgetne velem, minthogy megalázkodjak és fizessek valakinek azért, hogy beszélhessek hozzá. Szerintem ez valamennyire türelem, tartás és büszkeség kérdése.

19/L

2010. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
ja, 11:53 is én voltam..
2010. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
23%

Ugye tudod,hogy nagyon szemét vagy?!

Képzeld el,hogy egy nagyon kedves lány fogadott és kifejezetten figyelmes volt velem. Nem éreztem félelmet,persze izgultam, de nem volt semmi baj.

De mondd csak,te milyen alapon érzed magad feljogosítva arra,hogy így beszélj velem? Tudod te egyáltalán,miről beszélsz? Képzeld el,én se így kezdtem, de ha egyszer má évekig hiába vár az ember és már a húszas évei közepére ér,akkor már bizony lépnie kell.

2010. máj. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
92%

jah, mert azzal, hogy elveszted egy prostival, biztos sokkal tapasztaltabb leszel...

és nyilván több is leszel tőle, persze, csak álmaidban. a prosti akkor is azt mondja, hogy ász vagy, hogyha valójában baromi béna vagy.

a vágyakat meg vissza lehet fogni, ezért vagyunk emberek.

2010. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem az a fontos, hogy pont annnyit várj el a partnertől mint saját magadtól. Ha szerinted néha okés, hogy k.urvázol, akkor a nődnek is nézd el ha van neki jópár egyészakás kaladja, esetleg a chippendale showt se veti meg. Ha emellet nem szeretnél szeplőtlen szűzleány barátnőt akkor okés.
2010. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

05-25 15:00 - nek:


:D


vagy nem vagy 26/f vagy semmit nem tudsz a nőkről :))))))

2010. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
a kupiba járást sokan azért ítélik el, mert az embernek valamiféle rossz, szánalmat keltő érzést okoz, ha tudja, vannak emberek, akik annyira nem képesek társas kapcsolat kialakítására akár egy éjszaka erejéig, hogy fizetniük kell ilyen szolgáltatásokért.
2010. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
azaz, hogy szánalomhoz hasonló érzést, bocs az elírásért
2010. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hát én nem is tudom ehhez gyomor kell, szóval ha azt nézed h gumi nélkül jobb meg drágább, és ezt bevállalják a kur*vák. Ha egy nap csak 5 férfi dugja meg, ki tudja milyen nemi betegségük van, és nincs szökőév akkor 1525 pasi egy évben ha ebből csak egy adises akkor már szivtál
2010. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!