Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen véleménnyel vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen véleménnyel vagytok arról, amikor a Nő pofozza meg a Férfit?

Figyelt kérdés

Sokat olvasgattam arról, amikor férfi pofoz nőt. Engem érdekelne az ellenkezője. Milyen véleménnyel vagytok arról, amikor a Nő pofozza meg a Férfit?

Velem tegnap ez történ. Szakítottunk a barátnőmmel, és megkért menjek át hozzá, beszéljük meg a dolgot. Átmentem, de full ideges volt, mint egy időzített bomba, ami épp robbanni készült. Teljesen nyugodt voltam, semmi indulat, de ez mintha még jobban idegesítette volna, meghallgatott, majd amikor én kezdtem el kérdezgetni, mit érez, hogy érzi most magát, nekem eset. Mondván, nem látom milyen állapotban van? Hogy veszem a bátorságot, hogy még jobban kiborítsam stb? Nem állt szándékomban, ezért mondtam inkább elmegyek, majd ha nyugodtan tudunk beszélni, visszajövök. Itt pattant el a húr, hogy akkor takarodjak el az életéből, többet nem akar látni, lekevert két pofont és leköpött.

Nem haragszom rá, mert szerintem nem volt magánál, nekem úgy tűnt, mintha nem tudná mit cselekszik, csak fáj, miért kellet így vége lennie.

Soha nem ütöttük meg egymást, barátságban váltunk el, a szakításunk oka is az elhidegülés volt, nem léptünk félre, semmi ilyesmi, mégis, elszabadult a pokol.


2009. okt. 26. 09:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlenül jó ember lehetsz, ha ezek után sem haragszol rá. Nincs annál rosszabb, mint amikor egy nő leköp egy férfit. Nem tudom, mi üthetett a volt barátnődbe, de remélem nagyon szégyelli magát.

17/L

2009. okt. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Háááát ez sajna tényleg rossz véget ért:( én max viccből pofozom meg a barátom, ilyet max akkor tennék mint a leirtakban (a köpést azért kihagynám) ha először ő bántana engem.... Lehet hogy itt mégsincs elhidegülés? Szerintem igy nem ér végett egy kihult kapcsolat, szerintem itt vmi még van :)
2009. okt. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindíg úgy gondoltam, hogyha megadom a (az alapvető) tiszteletet azzal, hogy nem ütöm meg a párom, akkor ez fordítva is igaz, elvárom, hogy ne pofozzanak föl. Ha megteszi, az már nekem verekedés, és továbbá nem tekintem "nőnek akit tilos megütni", hanem embernek, támadónak, vagyis helyből megy vissza a pofon.
2009. okt. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
10:07 L/23
2009. okt. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Pofozkodhat ahogy akar de ha leköp én tuti visszakézből vágtam volna neki a sallert :X Persze nagyon jól tetted, hogy nem ütöttél vissza, így emelt fővel tudtál kijönni a helyzetből, de én tuti nem bírtam volna ki :D

16/F

2009. okt. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Őszintén mondom, én sem értem. Egyébként Ő hagyott ott engem, azt mondta, már nem szeret, boldogtalan mellettem. Segítettem mindenben, és elengedtem. Persze sok múlik azon, az ember épp hogyan ad elő egy történetet, de nálunk soha nem volt ekkora gond, hogy akárcsak gondolat szintjén is, kezet emeljünk a másikra.

Egyébként is nehezen tudom feldolgozni, hogy szétmentünk, azt pedig még kevésbé, ahogy vége lett.

2009. okt. 26. 10:15
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem ütöttem vissza, elköszöntem, és kiléptem az ajtón.
2009. okt. 26. 10:15
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak biztatni, de lehetséges hogy azért mondta hogy boldogtalan melletted, hogy kicsit kapjál az agyadhoz és CSINÁLJ VMIT!:) Ezalatt értek bármit, amit szeret, szerettek, vagy szeretnétek:)
2009. okt. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A barátaim is ezt mondták. Több mint 8 évet voltunk együtt, kívülről mint egy ideális, harmonikus pár, de a gondok azért ott voltak. Olyan gondok, amik megoldhatok, ha mindkét fél akarja, de Ő már nem akarta.
2009. okt. 26. 10:23
 10/16 anonim ***** válasza:

Hogy az eredeti kérdésre válaszoljak:


Normál esetben a nő nem tud megpofozni egy kapcsolatban egy férfit, mivel gyengébb.


Hogy kitérjek a te esetedre - mivel ez azért egy speciális eset - nyilván beleálltál abba a 2 pofonba direkt. És ezen szerintem nincs mit szégyellni. Férfi vagy, meg se kottyan két pofon egy nőtől. Én is hagytam volna.


Viszont az önuralmad durva. A pofon az hagyján, de ha engem leköpött volna az ex nőm szakításkor 2 pofon után akkor visszakézből olyat kap, hogy repül vele 3 foga.

2009. okt. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!