Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen véleménnyel vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen véleménnyel vagytok arról, amikor a Nő pofozza meg a Férfit?

Figyelt kérdés

Sokat olvasgattam arról, amikor férfi pofoz nőt. Engem érdekelne az ellenkezője. Milyen véleménnyel vagytok arról, amikor a Nő pofozza meg a Férfit?

Velem tegnap ez történ. Szakítottunk a barátnőmmel, és megkért menjek át hozzá, beszéljük meg a dolgot. Átmentem, de full ideges volt, mint egy időzített bomba, ami épp robbanni készült. Teljesen nyugodt voltam, semmi indulat, de ez mintha még jobban idegesítette volna, meghallgatott, majd amikor én kezdtem el kérdezgetni, mit érez, hogy érzi most magát, nekem eset. Mondván, nem látom milyen állapotban van? Hogy veszem a bátorságot, hogy még jobban kiborítsam stb? Nem állt szándékomban, ezért mondtam inkább elmegyek, majd ha nyugodtan tudunk beszélni, visszajövök. Itt pattant el a húr, hogy akkor takarodjak el az életéből, többet nem akar látni, lekevert két pofont és leköpött.

Nem haragszom rá, mert szerintem nem volt magánál, nekem úgy tűnt, mintha nem tudná mit cselekszik, csak fáj, miért kellet így vége lennie.

Soha nem ütöttük meg egymást, barátságban váltunk el, a szakításunk oka is az elhidegülés volt, nem léptünk félre, semmi ilyesmi, mégis, elszabadult a pokol.


2009. okt. 26. 09:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Bölcs döntés volt, magáról állított ki szegénységi bizonyítványt az exed. Egy ilyen nem érdemel meg, majd találsz mást. Egyik félnek sincs joga pofozkodni. Sajnos nekem is volt csajom, aki ha elborult csapkodott, ilyenkor le kell néhány csepp vízzel locsolni és magához tér, vagy le kell fogni, legalábbis nálam ez vált be.
2009. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért kaphattad, mert a barátnőd valami "Ne hagyj el, bármit megteszek" reakciót várt volna, és nem a te nyugodt, "Beszéljük meg ha lenyugszol" abszolút korrekt, és emberhez méltó reakciódat. De jól tetted, hogy nem adtad vissza, megőrízted a hidegvéred, ugyanis nem is férfi, aki megüt egy nőt.

17/F

2009. okt. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt furcsálom hogy sok ember ugy adja elő a dolgokat amikor elválnak stb hogy nem tudja hogy miért hagyott el! Biztos van rá oka amiért ilyen volt mert ok nélkül nem kezd lázadni az ember! Kiindulva magambol! Az hogy egy nő megüt egy férfit erre azt mondom hogy igenis ne haggya magát mert sok férfi azt hiszi ám hogy nekik mindent szabad!
2009. okt. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
De viszont ha engem leköpnének hát vissza köpnék! Mert annál cigányabb munka nincs!
2009. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
23/L
2009. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Persze, hogy volt rá ok, hogy miért hagyott ott. De azt már leírtam, azt mondom, amit Ő mondott. Én úgy érzem nem adtam okot, amiért ezt érdemeltem volna (pofon, köpés). Én is azt mondom, a Nők ne hagyják magukat, a legtöbb Nő elnyomva él, megértés, lelki társ nélkül, hiába van mellette férfi.

A 11:54-es válaszoló beletapintott egy kicsit a lényegbe, bizony Ő is szeretett tombolni.

2009. okt. 26. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!