Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen véleménnyel vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen véleménnyel vannak a nők a kupiba járó férfiakról?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 11:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mit értesz "kupiba járó férfiak" alatt?
2010. máj. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Aki jár bordélyházba k*rv*khoz.
2010. máj. 25. 11:08
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
szerintem szánalmas. 23/L
2010. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ha valaki ily módon veszti el szűzességét az miért? A magyar 20-30 éves nők 90%-a szerint gáz a szüzesség már a huszonéves kor kezdetén.
2010. máj. 25. 11:38
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rászorulva ilyesmire van egy nagyon kedves és egyben igen aranyos barátnőm akit nagyon szeretek. A kérdésem szigorúan csak érdeklődés kíváncsiság jellegű. 28/F
2010. máj. 25. 11:43
 6/23 A kérdező kommentje:
Mert aki szűz 30 évesen nem undorító?
2010. máj. 25. 11:56
 7/23 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem mint írtam eőzőleg, hohy 90%-uk gáznak tartják. Undorítónak unddorító, ha az egyén olyannal teszi, aki x ideje nem fürdött nem járt orvosin stb...
2010. máj. 25. 12:02
 8/23 A kérdező kommentje:
Mindenki véleménye érdekel még várok válaszokat.
2010. máj. 25. 12:03
 9/23 anonim ***** válasza:
30%

Hagyjátok már ezt a baromságot! Mi az,hogy szánalmas,meg lelki nyomorék,meg hasonló! Ezt imádom,de most komolyan!

Mindig idejönnek eljátszani az erkölcscsőszt olyanok,akiknek életükben soha,semmilyen problémájuk nem volt a pártalálással.

Miért ne mehetne el egy férfi néhanapján egy kupiba? Nem kell attól rettegnie,hogy jaj istenem,nehogy elhibázzak valamit,mi van,ha elküld a francba, stb...

Arról nem is szólva,hogy a kínálatból bármelyik lányt választhatja,nem kell attól paráznia,hogy szóba sem áll vele a lány,mert nem egy szinten vannak.

A dolog másik oldala: Igen,én is tudom,hogy ez csak pótlék, de mégis, sokkal jobb,mint a semmi.Amikor már évek óta voltam egyedül és egyszer rászántam magamat,hogy elmenjek,minden tökéletesen sikerült! :)

Utána egész nap,sőt egész héten jókedvem volt,mert úgy éreztem,hogy én is vagyok valaki! :DD

2010. máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ hogy rendszeresen jár e oda és milyen okból? Ha csak odament hogy elveszítse a szüzességét abba nincs semmi gáz...Főleg ha igényes helyen volt, ahol orvosi papírokkal rendelkeztek a lányok és védekeztek megfelelően. Más az ha az utcán...azt tényleg gusztustalannak és igénytelennek tartom. Meg az is más ha rendszeresen jár valaki, mert elképzelhető hogy nem is szokik le erről végleg. Szerintem...:) 20L
2010. máj. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!