Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig van értelme küzdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig van értelme küzdeni egy lányért? 21F

Figyelt kérdés

Nem régóta ismerem. Pár hónapja.

Barátja is van, bár nincsenek meg jól.

Én meg csak belecsöppentem ebbe az egésze.


Volt, hogy ő keresett mostanában, ő akart találkozni, aminek nagyon örültem.

Most mégis valami változott. Idegenkedik tőlem és kerül. És nem tudom miez. Majd megbeszélem vele...


Mindenesetre szerintetek feladjam, felejtős, vagy érdemes tovább próbálkoznom, esetleg kicsit várnom?

Igazából...nagyon oda vagyok érte...


2010. máj. 24. 14:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hát ehhez annyit ,hogy akit igazán szeretünk azzal akarunk lenni valószínű egyikőtöket sem szeretheti teljesen mert akkor ez az állapot nem lenne fent ...meg aztán gondolj bele mondjuk ha összeis jön veled mi van ha veled is ugyanúgy megcsinálja ezt mint a mostani barátjával?titokban egy harmadikon gondolkozna nálad is csak idő kérdése lenne
2010. máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyébként is kell egy kis idő, hogy túltegye magát a mostani kapcsolatán.
2010. máj. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!