Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig van értelme küzdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig van értelme küzdeni egy lányért? 21F

Figyelt kérdés

Nem régóta ismerem. Pár hónapja.

Barátja is van, bár nincsenek meg jól.

Én meg csak belecsöppentem ebbe az egésze.


Volt, hogy ő keresett mostanában, ő akart találkozni, aminek nagyon örültem.

Most mégis valami változott. Idegenkedik tőlem és kerül. És nem tudom miez. Majd megbeszélem vele...


Mindenesetre szerintetek feladjam, felejtős, vagy érdemes tovább próbálkoznom, esetleg kicsit várnom?

Igazából...nagyon oda vagyok érte...


2010. máj. 24. 14:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Azt azért teszem hozzá, hogy én az elején elfogadtam ,hogy barátok lehetünk, ő mégis meglátott valamit bennem, mert vonzódott hozzám.


Ám mivel barátja van, és ha nincsenek is jóban, de így bonyolult...

2010. máj. 24. 14:03
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztázd vele, hogy miért változott meg. Ha pedig úgy érzed, újra szeretne foglalkozni veled, akkor küzdj érte mindenképpen!
2010. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

keress mást

lehet a barátja szólt bele..

2010. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én jól beverném a pofád ha a csaj barátja lennék, sőt "harapj a padkára"
2010. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A lány nem véletlenül vonzódott hozzám...és talán még vonzódik is, mert valamiben más vagyok mint a barátja, akivel csak megszokásból van együtt....
2010. máj. 24. 14:22
 6/12 anonim ***** válasza:
jesszus..ugyanebbe a helyzetbe vagyok bár én esetembe én vagyok a lány van pasim és egy 17 éves hajt még értem már lassan 6 hónapja de tényleg elég furcsa ez pontosan a szerelmi háromszög kialakult de nem tudok lépni mert nehéz a pasim még valamennyire szeretem de érzem nem illünk össze vlmiben míg a másik srác az végülis majdnem olyan mint én (buliba ismerkedtünk meg szóval szeret táncolni énis na viszont a pasim meg egyenesen ler.bancozott ,hogy én bulizni szeretek mert az olyan hvcs-s szerinte) csak hát mégis az elején szép minden de biztos vagyok benne jönne a másik sráccal is egy idő után a gondok megszokás,veszekedések mert ez ezzel jár szóval ugyanott vagyok mint a gondolatmenetem elején...nemis tudom... én mondjuk nem keresem a srácot ha talál mást akkor meg örülni fogok a boldogságának bár kicsit fájni fog( mondjuk szerinte félév kevés lesz neki ki heverni engem de itt a nyár sok buli csak az a baj egy helyre járunk mert mindketten csak azt bírjuk még elviselni a környéken)majd lesz valami bár tegnap nagy késztetést éreztem ,hogy felhívjam h szakítok pasimmal mert szeretem de visszafogtam magam mert nem akarom felkavarni
2010. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én tíz hosszú évig küzdöttem foggal-körömmel ey nőért.Nem kaptam meg.Szóval ne sokáig, majd jön a következő szerelem.

Addig meg megfektetsz egy párat, már megérte nem várni!

2010. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kettős játékot meg nem akarok játszani mert akkor meg méltó lenne rám a r.banc jelző valószínűleg remélem azért barátok maradunk vele vagy hamar rendbe jönnek bennem az érzelmi dolgaim és tudok lépni a boldogságomért
2010. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az első határozott visszautasításig. Onnantól zaklatás.
2010. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Visszautasítás még nem volt a részéről, inkább ez az "ő maga sem tudja mi legyen" helyzet alakulhatott ki...
2010. máj. 24. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!