Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok ezekről a nőkről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ezekről a nőkről?

Figyelt kérdés

Mennyire tetszenek?

[link]


2010. máj. 23. 17:01
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyosak, vidámak.. és szépek szerintem :DD

Én náluk vékonyabb vagyok, de nem csontkollekció. Akkor ez jó?:D

2010. máj. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja,a középső nem rossz.
2010. máj. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Én kövér vagyok, de utálom magam kövéren. 0 önbizalmam van, ezért egy jó ideje nagyon keményen fogyózom, hogy vékonyabb legyek. Nem akarok csont és bőr lenni, megelégednék a normál súlyomnál 7-8 kilóval többel is, nekem az már elég lesz.

Sosem tudnám vagy akarnám elfogadni magam kövéren. DE minden tiszteletem azoknak a nőknek, akik úgy is boldogok. Mert igenis dundin is találhat barátot, és tud szexi lenni. A munkahelyemen vagy egy súlyombeli lány, nagyon szép arca van és imádják a pasik. Egy nagy nőgyűlölő szövegű férfi is azt mondja rá, hogy ő az egyetlen normális, minden más nőt p*csának hív.

Annyira csodálattal viszonyulok a lány iránt, mert ő boldog így, látszik rajta, hogy az. Mindig mosolyog.


Mert egyébként én nem látom igaznak azt az állítást, hogy a kövér nők vidámabbak. Én inkább mogorva, a vékony lányokra fújtató nőknek látom őket, nem vidámnak és mosolygósnak.

2010. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ilyenek az igazi NŐK/asszonyok!
2010. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
33%
nekem nem jönnek be
2010. máj. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem ilyenek az igazi nők. Ezeknek a nőknek elég nagy feleslegük van és nem valami feszes a bőrük vagy izmosak, ami mellettük szól a vidámság. Nem azt mondom, hogy az anorexiás alkat a nyerő, de ezen a képen lévő nők se a normális testalkat, az igazság valahol a kettő között van
2010. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem azon az 5 kilón múlik, hogy ki milyen jó csaj, szóval nem kell félni a válaszoktól. Az a lényeg, hogy egy lány ápolt legyen, magabiztos és ízléses.


Azok a nők, akik oldalt kirakják az úszógumit, vagy sertés lábbal mennek az utcára, na nekik bármilyen alakjuk lehetne...


Ezek a nők a képen szexik. :)

2010. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Rajtuk is van smink és retusálás, az biztos... mert ilyen súly mellett már van az ember bőrén stria.


Egyébként meg mindenki öltözzön az alkatának megfelelően. nekem vaskos a vádlim, soha nem vennék fel rövidnadrágot, még 3/4-est sem, szoknyát meg aztán a végképp nem.

Megtisztelem annyival az embereket, hogy nem rontom a látóterüket és pluszban nem teszem magam közröhej tárgyává...

2010. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
70%
a nemtudom hányas számú válaszolónak üzenem, hogy ezek a nők nem kövérek, és nem ebbe a testalakba fognak belehalni.
2010. máj. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Te meg olvasd el figyelmesen amit írok! Azt mondtam innentől mág könnyű az út a teljes elhízásig mert ha nem lenne az akkor idáig miért kerültek el? Amúgy meg már ilyen súly is tud problémákat okozni! Nehogy már még az legyen a buta meg rossz akinek egészséges súlya van felesleg nélkül...
2010. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!