Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok ezekről a nőkről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ezekről a nőkről?

Figyelt kérdés

Mennyire tetszenek?

[link]


2010. máj. 23. 17:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
57%
ajjaj, előre félek a válaszoktól...
2010. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
:D én még azért reménykedek:)
2010. máj. 23. 17:04
 3/33 anonim ***** válasza:
66%
Ezek hús-vér, természetes nők, nem "divatos" csontkollekciók, ill. a photoshop termékei.
2010. máj. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
58%
ÖK A NORMÁLIS NÖK!!!!!!!!!!!
2010. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Arcra a ducibb csajok jobban tetszenek.
2010. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
én felsőtestileg a középső vagyok, altestileg meg a harmadik. :S úgy kb...
2010. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

háát..combban kicsit vastagok de egyébként teljesen életvidám aranyos nők!:):)

14/L

2010. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Én az első nőre hasonlítok úgy érzem:) De sokkal jobban szeretek rájuk nézni, mint a csont és bőr modellekre.
2010. máj. 23. 17:11
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
A középső az szép :)
2010. máj. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
49%

Szép lányok (az arcuk és a középső úgy egészben) de azért én mégsem lennék ilyen. Jobb természetes vékonynak lenni. Lehet jönni elfogadós dumával csakhogy a túlsúly nagyon veszélyes az egészségre és innentől már nem olyan nehéz jól meghízni és ki az a bauta aki inkább elfogadja magát mint hogy egészséges legyen!? Őket megértem hogy büszkén vállalják magukat de a tényleg köverek inkább szégyellhetnék magukat hogy gyengék egészségesen élni (persze ha nem betegek).

Szomorúnak tartom hogy lassan már a vékony, akaraterős, tudatos lányokat utálják meg szídják fröcsögve! Azért mert más nem képes rá még nem kell őket bántani! Aki csontkollekció az beteg vagy buta, azoknak semmi köze a vékonyakhoz. Nem az ókorban vagyunk ahol nem volt orvos meg pénz és ezért annak volt jó akik húsos volt meg szülni kellett 20 gyereket! Lehet hogy az könnyebben esett teherbe vagy nem halt éhen de akkor is kevesebb ideig éltek régen az emberek és lehet meghalt valami kövérség okozta bajban... Szóval erről ennyit.

2010. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!