Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tényleg nem tudom mit kéne csinálnom. Sz*r 1 helyzet.

Figyelt kérdés

Van 1 pasi aki tetszik nekem 2 hónapja ismerem,de a legjobb haverja szerelmes belém.A barátnőm pedig szerelmes abba aki belém szerelmes...

Nemtom mit csináljak megmondjam a srácnak h bejön?De az meg azér lenne érdekes mer az 1-ik bnőm bekevert hogy mi járunk a sráccal!És a többi bnőm meg bekevert mégjobban h ez nemigaz.szal...Nemtom micsináljak!Nemtom h bejöwök-e neki,így meg spontán nem nagyon merek rákérdezni mer nemnagyon ismerem.Jövőhét kedden elutazunk az osztállyal,ő meg másik osztályba jáár de kedden még tanulunk és 1 + órában talizunk majd.Ott vala hogy tisztázni akarom a dolgot.Mert,igazából szeretem de bonyolult a helyzet.KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!Előre is köszi az értelmes válaszokat!


2010. máj. 22. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne mondd el neki konkrétan csak célozgass, ha nem jön rá, vagy nem reagál akkor nem jössz be neki, de ha igen akkor a másikkal mielőbb közöld hogy nincs esélye nálad, és hozd össze a bnőddel. [:
2010. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen az első válaszolónak elég jó az ötlete. de törekedj rá, hogy ne bántsd meg senkit. a barátnőidnek meg mondd meg, hogy ne keverjenek bele.
2010. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld jobban megismerni, mert hogy említetted, hogy nem nagyon ismered még. És egyetértek az előző válaszolóval, célozgass.
2010. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csoportszexre pont jo tarsasag!
2010. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a Válaszokat!+ utolsó nem teljesen 100-as
2010. máj. 22. 20:17
 6/7 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy eléggé hülye haverjai wannak hogyan rázhatnám le őket, ötlet??Nem akarom h ott legyenek mikor beszélünk!jobb 2-es be.
2010. máj. 22. 20:21
 7/7 anonim ***** válasza:
próbáljatok leszakadni a társaságtól, 2en .. beszélgess el vele, tereld el a figyelmét, stb .. :D és akk máris 2en vagytok
2010. máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!