Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek ez szakító ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek ez szakító ok lenne?

Figyelt kérdés

Szakítanátok a párotokkal ha hozzátok képest olyan kicsi lenne a szerszáma hogy azzal semilyen módon nem tudna kielégíteni?

DE kézzel-szájjal viszont igen.


2010. máj. 22. 19:50
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Most komolyan vegyük csak végig. Aki itt azt gondolja h nem lehet jó szex nélkül élni: Tegyük fel megismersz egy pasit, beleszeretsz és úgy érzed hogy ő az igazi, mindenféle szexuális kapcsolat nélkül, és amikor a szexre kerülne a sor, akkor kiderül hogy van egy KICSI gond. Mit teszel? Otthagyod, és keresel egy nagy farkat, vagy boldog leszel egy olyan mellett aki gyereket még tud csinálni, de nem minden éjjel 6x elégít ki, ami sztem nem feltétlenül baj...Ami engem illet én egy kapcsolatban fontosnak tartom a testi dolgokat, de nem annyira hogy rámenjen a szerelem. Aki azt irja itt hogy nem tudna jó szex nélkül élni, az nem volt még szerelmes...
2010. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Kinek mi a kicsi... Az én exbarátomnak 15 cm volt és tökéletesen megfelelt. De ha olyan lenne (nem kicsi csak úgy illenénk össze) hogy nem érzek semmit akkor otthagynám!

Nekem nem azért kell a pasi hogy gyereket csináljon, nálam ez nem mérce és igen morbidnak tartom ha valaki így fogalmaz "gyereket még tud csinálni". Szerintem nem azért kell járni valakivel hogy gyereked legyen tőle. Az csak egy jó dolog ami vele járhat ha akarod! Én sosem akarok gyereket, na akkor most mi van? Miért ne lehetnék olyanba szerelmes akivel a szex is jó? Voltam már szerelmes, arról nem tehetek hogy vele összeillettünk ott is. És érdekes módon számtalan eset van ahol a szex miatt megy tönkre a kapcsolat. A jó szex jót tesz a léleknek, az egészségnek. Nem a szex a legfontosabb de jó szex nélkül tökéletes kapcsolat sincs, mondhat bárki bármit ez ÍGY van! A legtökéletesebb szerelem sem tart örökké jó szex nélkül. Ezt számtalan eset bizonyítja, mert ugye elméletben még könnyű magyarázni meg ha már benne vagy akkor vágyaid elfojtva hogy jaj de szeretem semmi más nem érdekelne.

Én nem azért keresek párt hogy megszokásból meg szeretetből (nem szerelem) nevelgessük a 10 gyerekünket meg mert drága lenne elválni így inkább úszkáljak a langyos vízben... Miért adnám lejjebb a megközelítően tökéletesnél? Pontosítok, tudok jó szex nélkül élni. Mert ha nincs párom akkor nem hiányzik. Ilyen vagyok. De ha van párom akkor nem tudok jó szex nélkül élni. A szerelem nem minden...

2010. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Ja és mint mondtam nem nagy farok kell hanem olyan akivel jó. Ha az 12 cm akkor annyi. Nem a nagyság a lényeg hanem hogy összeillők legyünk ott. És miért nem élhetnék boldogan? Sok embernek kell otthagyni szerelmét és túl tud rajta lépni és találhat mást akivel ugyanolyan boldog, nem csak egy emberrel lehet annak lenni.
2010. máj. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Itt az ellenérv,amikor a f@sz nagy.A bnőd keressen magának egy nagyfarku egyedet,ha igy neki jobb te meg egy szükebb csajt.

Nem lehet,hogy csak te vagy paranoiás és be beszéled magadnak,hogy nem tudod kielégiteni? http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__87798..

2010. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
ha szeretem akkor nem!
2010. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:

Hát a túl kicsi kijelentésre csak annyit reagálnék, hogy:

Egy elefánthoz kicsi!

Egy egérhez nagy!

Egy embernek meg elég!

2010. máj. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Tőkésréce ***** válasza:
51%
a gond csak annyi, hogy a szerelem azért van, hogy megtörténjen a párzás és utódokat nemzzünk... de mivel lehetetlen a párzás kisfarokkal, igazából szerelmes sem lehetsz beléje, mert nincs miért
2010. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

sajna ez nálunk pasiknál EGO kérdés (off-mint nálatok a mellek)


persze hogy nem a méret a lényeg, de úgy mint a pénznél!

"A PÉNZ NEM BOLDOGÍT.........DE JÓ HOGY HA VAN"...sajnos ez az átlag gondolkodás


kérdező:

bármilyen "apró" szerszámmal ki lehet elégíteni egy NŐT!

légy találékony, magabiztos, mert ha igazán szeret a hölgy, nem fog csalódni, mert TÉGED KAP!!!


egy srác

2010. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!