Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek ez szakító ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek ez szakító ok lenne?

Figyelt kérdés

Szakítanátok a párotokkal ha hozzátok képest olyan kicsi lenne a szerszáma hogy azzal semilyen módon nem tudna kielégíteni?

DE kézzel-szájjal viszont igen.


2010. máj. 22. 19:50
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
23%
Én szakítanék!!!
2010. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
81%
ha szeretem, akkor nem
2010. máj. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
85%
Úristen. Komolyan nem értem az embereket, hogy a francba befolyásolhat ennyire vkit csupán a szexuális oldal. Hidd el ha szeret akk tök 8 hogy mit tartasz a nacidban, mert nem abba szeretett bele, ha meg ennyire fontos neki hogy nagy legyen, akk vegyél neki vibrátort. ennyi. [:
2010. máj. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
19%

Mi az hogy hozzátok képest?

Ha kicsi a farok azzal sosem lesz jó semmi.

2010. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
85%
A mai világban nem létezik a szerelem vagy mi??
2010. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
41%
Én szakítanék,mert egy idő után uncsi lenne a kéz meg a száj, és a szex igenis fontos egy kapcsolatba, 16-18 évesen még persze, hogy nem, de ha nem jó a szex vagy nincs, akkor értelmetlen az egész egy FELNŐTT embernek....
2010. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Ha szeretem akkor nem ez a legfontosabb szempont.
2010. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
100%

Vannak olyan lányok, akiknek soha nincs hüvelyi orgazmusa....

Viszont a pasiknál a kis "szerszám" olyan mint egy nőnél a kis mell! Akinek a nagy tetszik az ne téged válasszon! Ennyi!

2010. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
18%

Igen szakítanék. Mert ugyan a szerelem a legfontosabb de én kb örökre tervezek és a szexuális élet fontos és nem lehet egész életemben egyforma szürkeségben élnem és nem kapni meg amire vágyok csak kézzel meg szájjal. Tudom nem szép dologn de ha nem jó a szex akkor a kapcsolat sem lesz jó. Ő meg biztos talál olyat aki összeillik vele ott lent is.

Akik itt fel vannak háborodva azok egész életükben élnének egy rossz szexuális kapcsolatban? Nem tudtam hogy aki szerelmes annak ennyire nem fontos a szex.

Akik itt fel vannak hábor

2010. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem szereted annyira, hogy ez a kérdés ne merüljön fel benned akkor szakíts vele.
2010. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!