Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek ez szakító ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek ez szakító ok lenne?

Figyelt kérdés

Szakítanátok a párotokkal ha hozzátok képest olyan kicsi lenne a szerszáma hogy azzal semilyen módon nem tudna kielégíteni?

DE kézzel-szájjal viszont igen.


2010. máj. 22. 19:50
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
mármint ha az alapállapotban 13 cm merev lesz. na
2010. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Nekem soha életemben nem volt hüvelyi orgazmusom, úgyhogy a maximum élvezeti szintet az jelenti, ha a párom egyszerre izgatja a csiklómat és mozog bennem. Ha csak az ujjával, az is jó, nem feszít annyira, de megvan az a "dörzsölő" érzés. Kezed van, a farkad meg nem kisebb az ujjadnál. Teljesen megoldható. Hozzátenném, én csak azt engedem a lábam közé, akit szeretek. Szerelmes embert csak a nagy gondok zavarják.

19/L

2010. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak 14 cm, mégis olyan orgazmusaim szoktak lenni (hüvelyi-csikló, mindig más) hogy az hihetetlen...
2010. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

ma 21:02

de legalább neked széles...nekem az a nagyobb baj h nagyon vékony...3,5 cm, azért nem érez semmit bnőm.


az meg h van ujjam..hát kb egy kutya a répával


am igen én a fiú vagyok nem a lány.

2010. máj. 22. 21:42
 25/38 anonim ***** válasza:

nekem jobban tetszik a kicsi!!! Nekem aztán egy nagy f*sz sem fog a torkomig felérni az biztos! Iszonyat milyen fájdalmas mikor tövig helyezik...

22/L

2010. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Dehogy lenne szakító ok. :)

21 vagyok

2010. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Te jó ég ezért szakítani valakivel, még soha nem volt orgazmusom, és?, ennek ellenére élvezem a szexet, nem az a legfontosabb, a nők 10-15%-nak soha nem is lesz, még nagyobb részük pedig csak csiklói orgazmusra képes hüvelyire nem, ez azért nem akkora tragédia, inkább ekkora legyen, mint 20 centis, ha szerelmes vagyok valakibe az se érdekelne, ha fele ekkora.
2010. máj. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

"Viszont a pasiknál a kis "szerszám" olyan mint egy nőnél a kis mell! Akinek a nagy tetszik az ne téged válasszon! Ennyi!"


Ezzel egyetértek, minden lány aki itt azt írta, hogy emiatt szakítana azért megkérdezném neki is mondjuk a melle olyan amivel egy pasi tudna mit kezdeni? De attól, hogy egy nőnek nincs szinte melle az szerintem még nem szakító indok. Gondolom ugyanez normális lenne a nő részéről is. Azt vettem észre mintha a nők manapság kevésbé lennének elfogadóak.

2010. máj. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Ja nekem is kis mellem van ennek ellenére szakítanék! Mert a mell egyáltalán nem olyan mint a pénisz. A mell nem túlságosan vesz részt a szexben, legfejebb a fiúnak meg a lánynak kicsit izgató. Bocsánat hogy én nem tudnék Igazi szex nélkül élni csak vibrátorral meg ujjakkal... Gyakorlom az eleget amíg nincs párom... Amúgy meg akinek nem tetszik a kis mellem az ne válasszon engem, én nem zsákba öltözök, látszik mekkora. Viszont a pasi nadrágját nem fogom lehúzni a randin hogy bocs, de vannak elvárásaim és le kell ellenőrizni. Nem értem az embereket hogy tudnának egész életükben, avgy több évig igazi jó szex nélkül élni és beérni ilyen segédeszközökkel... Pedig nem vagyok valami szabadelvű de mégis ez fontos. Nekem nem a méret a fontos ahogy ebből levonják hanem az hogy jó legyen vele.
2010. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
De basszus, nem 5 centis péniszről van szó, hanem 13 centisről a magyar átlag 15, és szerintem nem is vékony annyira, véleményem szerint a barátnőd túl tág. Én például annyira "szűk" vagyok, hogy ha jó ideig nem lennék együtt pasival, először még ez is fájdalmas lenne. Más csajokkal is volt gond, vagy csak vele?
2010. máj. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!