Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, voltatok már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, voltatok már ilyen helyzetben? Hogy léptetek túl rajta?

Figyelt kérdés

Van egy jó barátod, akire kezdetben nem nézel úgy, mint fiúra/férfira, ám mégis annyira megragad a személyisége, hogy később beleszeretsz. Nagyon sokat vagytok együtt, nevettek, mindenről tudtok beszélni, hasonló az ízlésetek, érdeklődési körötök, világnézetetek. Úgy érzed, a fiú másképp bánik veled, mint más lányokkal, és történnek is köztetek dolgok...

És akkor hosszú hónapok után bevallod neki, mit érzel, mire ő azt mondja, csak barátként néz rád. Ő szeretné, ha továbbra is barátok lennétek, de te így már nem akarsz semmit, csak azt, hogy hagyjátok békén egymást...

Veletek történt már ilyesmi? Mi lett végül?


2010. máj. 22. 15:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Te, lehet hogy én rontottam el valamit, sőt biztos, de nem kaptam meg az üzid. :/ Meg nem akarom kiírni ide az msn-címem. De jajj. Mit csináljak? Segííts. :DD
2010. máj. 22. 22:43
 12/16 anonim ***** válasza:
na akkor küld el te a tiéd emailben. :P
2010. máj. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Na elküldtem a másik címedre, ha nem kapod meg, akkor küld te a tiéd. :P
2010. máj. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
megvagy :D de közben el is küldtem xD
2010. máj. 22. 23:04
 15/16 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

17.28: és mit mondtál neki? hogy viselte, hogy elutasítottad?... nem nagyon értelek, miért csináltad ezt egyáltalán. :D ha neked is tetszett ő...



Azt mondtam, h nem szeretném, ha járnánk. És hogy megértem ha nemakar velem többé barátkozni, pedig szeretném, mert nagyon kedvelem. Csak nem volt elég "rámenős" és ahogy írtam, túlságosan is elérhető lett. Egy kicsi tartás azért mindenkiben legyen szerintem :) Egyszer még később csókolóztunk, az akkor jó volt, de még aznap amikor jött oda és bújt hozzám, olyan kellemetlenül éreztem magam és inkább toltam el. Nem tudom miért :D Szóval ha nagyon kell neked az a lány, csak bátran mindent, egy percig se érezze a kaphatóságodat és ne nyomulj rá ;)

2010. máj. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Előző: én vagyok a lány, és a fiú nem akar semmit. Vagyis azt mondta. És próbálom ezt megérteni... De még mindig keresni szokott... pedig megígérte, hogy békénhagy.
2010. máj. 22. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!