Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, voltatok már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, voltatok már ilyen helyzetben? Hogy léptetek túl rajta?

Figyelt kérdés

Van egy jó barátod, akire kezdetben nem nézel úgy, mint fiúra/férfira, ám mégis annyira megragad a személyisége, hogy később beleszeretsz. Nagyon sokat vagytok együtt, nevettek, mindenről tudtok beszélni, hasonló az ízlésetek, érdeklődési körötök, világnézetetek. Úgy érzed, a fiú másképp bánik veled, mint más lányokkal, és történnek is köztetek dolgok...

És akkor hosszú hónapok után bevallod neki, mit érzel, mire ő azt mondja, csak barátként néz rád. Ő szeretné, ha továbbra is barátok lennétek, de te így már nem akarsz semmit, csak azt, hogy hagyjátok békén egymást...

Veletek történt már ilyesmi? Mi lett végül?


2010. máj. 22. 15:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Volt... nem is egyszer. Volt hogy összejöttünk, megpróbáltuk, kész. Egyikőjükkel 3 komoly hónapot voltunk így együtt, majd barátok maradtunk, még mindig nagyon jóban vagyunk, de már nem tekintünk egymásra úgy, mint előtte, nem bizsergek bele, ha mellettem van. :)

Egy sráccal ugyanez volt a helyzet amit leírtál, mivel ő nem akart többet, szépen lassan lepattantunk egymásról, kevesebbet kerestem. Néha még most is beszélünk, de már inkább sablon szövegek mint baráti csevej.

Aztán olyan is volt, aki értem volt oda, viszont én szerettem volna csak barátságot. A srác belement, elvoltunk, amíg barátnője nem lett. Onnantól kezdve a csaj nem bírta elviselni már azt sem, ha a srác rám néz. Nem egyszer bekavart az akkori kapcsolatomban is. Másfél évig küszködtünk, hogy fenn tudjuk tartani ezt a barátságot, végül pár hónapja iszonyatosan megbántott (a barátnője miatt), és úgy döntöttem én többé ugyan nem keresem. Tudja hol talál ha bocsánatot akar kérni, de a mi barátságunk már sosem lesz olyan mint azelőtt.

2010. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Velem még nem történt ilyen csak nagyon hasonló, de jól ismerem ezt a helyzetet! Szerintem mondd meg neki hogy maradjatok jó viszonyba de nem kell hogy barátok legyetek. Ha szólsz neki biztos majd megérti végülis ha a barátod akar maradni akkor máskor is beszélgetnétek. Aztán egy idő után mindenki elfelejti majd és megy tovább az élet.
2010. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Velem pont ez van most, és én vagyok a szerelmes srác.


Vagyis mi nem voltunk barátok, csak pár hónapja ismerjük egymást.


És most jött el az a pillanat, amikor rá kell kérdeznem a dolgokra, hogy ez most a részéről mi is tulajdonképpen. Azért, mert most mellőz, és kerül. És nem értem miért.

2010. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Igen történt, én voltam a nagyonjóbarát lány, és XY a szerelmes.

Nekem is nagyon tetszett XY, szinte már vonzódtam hozzá és alig vártam, hogy megcsókoljon, vagy lépjen valamit. De amikor rákérdezett, hogy lehetne-e több, hirtelen már nem akartam járni vele. Nem tudom mi történt, talán túl elérhető lett.. Azóta is nagyon jó barátok vagyunk, és kitudja, talán majd egyszer még kialakulhat valami közöttünk :)

2010. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
17.28: és mit mondtál neki? hogy viselte, hogy elutasítottad?... nem nagyon értelek, miért csináltad ezt egyáltalán. :D ha neked is tetszett ő...
2010. máj. 22. 17:36
 6/16 anonim ***** válasza:
Te most fiú vagy vagy lány? Mintha az én történetem írtad volna le... én is igy voltam, elmondtam, ő csak barátságot akart, ezek után már én nem akartam tőle semmit, de amugy sem mert barátom van, csak jobbnak láttam, ha tudja a dolgot.. mondtam, hogy ne beszéljünk többet.. pár napig nem is beszéltünk, de mostmár ugyan úgy elvagyunk, mint előtte..bár nekem ez néha rossz, mert bebeszélem magamnak, hogy talán mégis akar vmit, és csak a barátom miatt nem mondja meg, hogy mi van, hogy a barátságunk megmaradjon... sz.r helyzet..majd lesz valami, ha lesz barátnője, akkor ugy is el fog távolodni tőlem...
2010. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó: lány vagyok.

Mi néha-néha összekerülünk, és olyankor mi is olyanok vagyunk, mint régen. És én is reménykedek abban, hogy meggondolja magát, hogy rájön, hogy túl fontos vagyok neki... Nem tudom. Egyszerűen nem bírom elfogadni ezt, még ha úgy is csinálok... Nem tudom, mit csináljak...

2010. máj. 22. 21:27
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia, az utolsó vagyok, nem beszélgethetnénk? Érdekel a történeted, mert hasonló helyzetben vagyok, írj emailt légyszi.:)
2010. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsó: írtam. :)
2010. máj. 22. 22:20
 10/16 anonim ***** válasza:
Már válaszoltam, vegyél fel. :P Úgy is uantkozom...naon :S siess:)
2010. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!