Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire számít egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít egy kapcsolatban a politikai hovatartozás?

Figyelt kérdés

Azért merült fel bennem a kérdés, mert nekem eddig a hosszabb kapcsolataimban mindig azonos véleményünk volt politikai téren, pedig nem eszerint válogattam. :) Kíváncsi lennék, mennyiben befolyásolja a kapcsolatot, ha a másik fél teljesen ellentétes politikai nézeteket vall.


Nem azért, mert ilyen szituációban lennék, csak régóta foglalkoztat a kérdés, úgyhogy várom az esetleges tapasztalatokat is. :) Köszi. :)


2008. okt. 17. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
szia ht én eléggé szélső jobbos vagyok de itt most nem orbánra kell gondolni :D és én nemszeretném ha pl egy barom liberáklis vagy szocionista barátnőm lenne szal nállam számit
2008. okt. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha nagyon makacs mindkét fél, akkor nagyon sokat számít!

Ez olyan mint a vallási nézetkülönbség- tapasztalatból mondhatom, hogy az nagyon bele tud rondítani egy kapcsolatba.

Nem is kell, hogy mindketten ellentétes nézeteket valljanak, elég, ha valakire rá akarnak kényszeríteni vallási, politikai vagy bármilyen nézetet.

2008. okt. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A vallási esetleg számít, az is inkáb családi feszültségeket szokott okozni, de a politikai hovatartozás nem hinném hogy gátja lenne két ember együttlétének, ha valóban kölcsönösen szeretik tisztelik és elfogadják egymást
2008. okt. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Számit ha nagyon makacs, de a vallás is. :) az a legjobb ha az egészet leszarja az ember, akkor nincs gond xD


NWO

2008. okt. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen kedvesem, megbeszéltük, hogy hanyagoljuk a témát és kész. :)
2008. okt. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi a barátommal teljesen más nézeteket vallunk politikailag, de nem szoktunk emiaatt balhézni, csak elmondjuk az álláspontunkat mindketten, anélkül, hogy próbálnánk meggyőzni a másikfélt... ő se náciz le engem, és én se komcsizom le őt :)
2008. okt. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeirntem ez az utolsó dolog aminek egy jó kapcoslatot befolyásolnia kéne.Szavazni ugyis külön szavaztok!:D
2008. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!