Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, ha a barátom elmegy legénybúcsúba (barátja legénybúcsúja), akkor nem ír nekem?

Figyelt kérdés
2017. júl. 15. 17:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Normális. Ilyenkor újra éljük a fiatalabb koraink fiús hülyességeit, de a megcsalás egyén függő marad. Itt a buli és nem a csajozás a lényeg.


25f

2017. júl. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Az én barátom is legény búcsún van most, ideges vagyok de békén hagyom ma este! Az vigasztal,hogy nem egy havernak ment hanem az anyukája tesójának. 21/L
2017. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
46%

Na ácsi... miért kell egyből leugatni a kérdezőt? De semmi gond, dugja mindenki homokba a fejét:) Titeket nem csalnak meg, mert hagyjátok szórakozni a másikat. Gratulálok, ha elhiszitek. :D Rengeteg legénybúcsúról hallottam és 10/9 MINDIG volt megcsalás.

Bár azt hozzá kell tennem (a legénybúcsúk szellemének megóvása érdekében) hogy akik itt megteszik, ők hajlamosak rá máshol is, és voltak rá utaló jelek, csak nem volt hajlandó a nő ezeket előbb észrevenni...

2017. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!