Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlzásba vinném a romantikázást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzásba vinném a romantikázást?

Figyelt kérdés

Szeretek kitalálni új programokat a barátnőmmel, két hete pl. csomagoltam egy kis kaját, aztán érte mentem az iskolába, majd felvittem egy közeli kilátóba, ahol sötétedésig romantikáztunk :)

De szerveztem már vele olyan randit is ahol sikerült meggyőznöm a portást, h nyissa ki nekünk a tetőt a 10 emeletes bérházon :D Valamint szoktam neki főzni kaját is és sokszor meglepem őt virággal, valamint a születés és névnapjára is szoktam valami saját, kézzel készített dolgot is gyártani.

A haverjaim szerint túlzásba viszem a dolgot, mindig kiröhögnek, amikor valami újabb ötlettel állok elő. A legjobb barátom szerint azért veszélyes ez, mert ha ennyire belezúgok a lányba, akkor nagyon pocsék érzés lesz őt elveszíteni. Ti mit gondoltok erről?


2010. máj. 20. 15:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
WOW! Viccelsz? Ma szerintem ritkaság, hogy egy pasi romantikára gondol! Ne hagyd, hogy elvegyék a kedved a haverok. Amíg a barátnődet boldoggá teszi (remélem!!!), addig maradj ilyennek; remélem viszonzást is kapsz tőle!
2010. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel az égvilágon semmi gond sincs, sőt, véleményem szerint jó látni, ha valaki így szereti a barátnőjét, hogy ennyi mindent képes megtenni érte. Ameddig a lánynak ez nem zavaró addig, szerintem nyugodtan csináld, ne törődj mások véleményével. Az meg hogyha elveszted, mindenképpen fájni fog ha szereted, akkor is ha sok romantika volt, akkor is ha nem. Én nem tettem ennyit a barátnőmért, mégis mindjárt a busz elé vetem magam annyira fáj, hogy elveszítettem.
2010. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a csajszi is tesz meg érted ennyi dolgot, v értékeli, akkor nem túlzás:) az a lényeg, hogy nektek jó legyen ;) :)

Jó pasinak tűnsz :D

2010. máj. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Irigylem a barátnődet.
2010. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
engem a napokban dobtak ezmiatt mondva "ezek nem férfias dolgok" sok lánynak a bunkóság meg az érdektelenség kell.... ez van légy óvatos (F/20)
2010. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Örömmel olvastam,hogy nem csak én vagyok ilyen :) ne foglalkozz a barátaid véleményével ezzel kapcsolatban, az a lényeg hogy te jól érezd magad.
2010. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
meg persze a barátnőd :D
2010. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, kedvesek vagytok :) Igazából eléggé tetszeni szoktak neki ezek a kis figyelmességek. Olyan jó látni, ahogy egy rosszabb nap után fel tudom vidítani őt, mindig ez éltet, amikor egy újabb programot tervezek :))

Csak ez a legjobb barátom most elültette a bogarat a fülembe :P

2010. máj. 20. 16:00
 9/13 anonim ***** válasza:

hála az égnek (meg nekem,mert ki mertem bökni,hogy ha továbbra is figyelmetlen lesz veelm kirakom) párom is átváltozott ilyenné

normális lány értékeli

2010. máj. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nincs semmi baj, amíg a barátnőd örül neki. Tény hogy ha ennyire beleszeretsz nehéz lesz elengedni őt, de kérdem én, egy kapcsolatban miért kell azon gondolkodni, hogy mi lesz ha vége lesz? Pláne, ha még szóba sem jött, hogy esetleg ennyi volt. Nem te lennél az első, aki túlélt egy szakítást! :)

Nekem egy kicsit sok a romantikázásból, de én alapjáraton nem vagyok egy romantikus csaj. Néha kell, de azért heti rendszerességgel nem bírnám. Viszont ha ezt a barátnőd szereti, akkor nincs vele semmi baj! :) 20/L

2010. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!