Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holnap barátnőim "vak"randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap barátnőim "vak"randira küldenek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Haverjaim össze akarnak hozni egy 6 évvel idősebb sráccal, mert hogy ő se túl tapasztalt, én se és hogy én az okos pasikra bukom.Nem tudom hogy néz ki, bár képek alapján inkább passzolnám, de nem akarok ez alapján ítélni.Kicsit félek, hogy túl okos lesz, és nem jövünk majd ki, szerintetek hogy menjek oda?Msn-en most beszélgetünk, de ennyi az össz. amit tudok róla...Mit tegyek, segítsetek!
2010. máj. 19. 22:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem hogy holnap ők is eljönnek(2 pasi, 2 csaj) de másik asztalhoz fognak ülni...L15
2010. máj. 19. 22:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Figy sztem fölöslegesen aggódsz. Megnézed élőbe, dumáltok egy sort, ha bejön akkor oké, ha nem, akkor nem. Ennyi esélyt adhatnál neki is meg magadnak is. Ha meg nagyon gáz, akkor vmi indokkal lelépsz pár óra múlva és jónapot.
2010. máj. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiúk jobban szoktak izgulni :D
2010. máj. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vigyél értelmező kéziszótárt, hogy megértsd majd mit mond ; )
2010. máj. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Majd írd meg, hogy sikerült.


Ne parázd túl a dolgot. Menj el és add magadat. Nem lesz gond! Lehet, hogy egy-két kedves szavától máris jobb véleménnyel leszel róla.

2010. máj. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
HÁt ennél rosszabb nem is lehettt volna.A csávó szörnyen ronda volt, nem bírtam ránézni, szerencsére a csajok vették a lapot és végülis odaültek, de soha többet ilyet.Azért kössz a tippet mindenkitől.:)
2010. máj. 20. 20:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Haha XD

A Napba lehet nézni, de rá nem...

2010. máj. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!