Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakiről kiderül a külseje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakiről kiderül a külseje ellenére hogy nem "könnyen megkapható", az elveszi a pasik kedvét?

Figyelt kérdés
Sok pasi megkörnyékez, általában jóvágásúak, normálisak, mégsem lépnek tovább velem. Finoman közlik hogy mennyire izgatóan nézek ki, pedig nem öltözködöm valami szexin, és jó lenne "összejönni". Miután normálisan közlöm, hogy nálam ez nem így működik faképnél is hagynak, vagy még egy kis ideig tartják velem a kapcsolatot. Nem értem, nem lihegem túl a párkeresést, nem viselkedem kihívóan, még sem sikerül.
2008. okt. 17. 01:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbször és a legtöbb pasinál a nehezen megkaphatóság kimutatásával elássák magukat a nők. Semmiféleképpen ne menj bele olyan dologba ami neked nem tetszik. Ne add el a tested egy kis figyelemért, én ezt tanácsolom.

Más szemszögből nézve viszont, egy testi kapcsolat működhet mindenféle érzelmi kattanás nélkül is, csak sajnos kevés férfi ért a szeretkezéshez.

2008. okt. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Próbálj meg jobban összhangot teremteni az öltözködésed, viselkedésed és az elvárásaid között!

Akkor majd azok közelednek, akiknek ez tetszik.

2008. okt. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Miután közlöd velük, h nem akarsz velük összejönni, minden normális, nem tolakodó pasi tovább lép.
2008. okt. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, hát többet néztem volna ki azért a másik nemből.
2008. okt. 17. 10:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjemet pont azzal fogtam meg, hogy nem adtam magam egykönnyen. Pedig ő mindenkit megkapott előttem, akit akart. Aztán jöttem én, aki nem úgy reagált, ahogy az összes többi:D Szóval, sztem jönni fog. Bár ez 11 éve volt :) 32 vagyok :)
2008. okt. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez így ebben a formában nem igaz. A nőknek állandóan ellentmondó elvárásoknak "kell" megfelelniük. Tudod - ha lefekszel vele, az a baj, ha nem, az a baj. Ha szexisen öltözködsz, az a baj, ha visszafogottan, akkor meg az. HA kedves netán kacér vagy, az a baj; ha elutasító, akkor meg az. Stb. Meg aztán: mindig szoktak ezzel jönni, hogy a miniszoknya, stb. a könnyen kaphatóság "üzenete", (holott ez semmire nem jogosítj afel a férfiakat); de soha nem lehet tudni, ki éppen mire izgul. Akár arra, ahogy egy szabadidőnadrág áll a fenekeden. Érted. Kifogás mindig van, hogy a nő beszólhassanak a nőknek, ill. leszólhassák őket. Figyeld csak meg, építkezésnél MINDEN elhaladó nőnek beszólnak, akárhogy néz ki.


Valaki úgyis mindig kitalál valamit, hogy miért nem jó egy nő úgy, ahogy van. De azt már Te döntöd el, hogy mennyit aggályoskodsz azon, hogy megfelelj másoknak. Én azt mondom, öltözködj, ahogy Neked tetszik, és csak jön egyszer valaki, aki járni is akar Veled.

Hypathia

2008. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jav.: Kifogás mindig van, hogy beszólhassanak a nőknek
2008. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Finoman közlik hogy mennyire izgatóan nézek ki, pedig nem öltözködöm valami szexin, és jó lenne "összejönni". Miután normálisan közlöm, hogy nálam ez nem így működik faképnél is hagynak,"


azért az nagyon nem mindegy, hogy ez utóbbi dolgot hogyan közlöd. mert ha teljesen elutasitó vagy, akkor a pasi joggal gondolja, hogy tolakodónak tartod, és mivel udvarias, békén hagy. ha viszont úgy mondod a pasiknak, hogy nyilvánvalóvá válik számukra, hogy nem vagy egy könnyen kaphatő nőci, érted harcolni kell, és ennek ellenére otthagynak, az már az ő saruk.

2008. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

11év..:) huha, na mindegy tudok várni.

Tényleg minden nőtípusra rálehet húzni a negatívumokat is. Meg kell találni a helyes középutat.

Valójában nem küldöm el a pasikat nyílvánvalóan, ezért nem értem én sem. Csak egy laza flört közben esetleg rejtetten felajánlják hogy "húú majd felugorhatnál megnézni a lakásom" stb. típusú cálzásokat inkább csak elterelem a témát. Persze igyekszem fentartani a viccesen pimasz hangvitelét a dolgoknak, de valamiért így jön ki. Hát majd kiderül. Talán a legközelebbi.

2008. okt. 18. 00:20
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak baszni akar,akkor igen.Aki tényleg érdkelődik irántad,az inkább örül neki szerintem,és kihívásnak találja.
2008. dec. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!