Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális valakiről aki hiányzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális valakiről aki hiányzik nekem nagyon 40 oldalt írni?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, nagyon bírtam ám nem volt köztünk semmi, és kb másfél hónapja összevesztünk. Bekavart az egyik barátnője. És mivel nagyon hiánízik nekem elkezdtem az írást észrese vettem hogy már fél hónap alatt a 40.iket írom...
2009. júl. 2. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miről írtál 40 oldalt?

A csajról?

2009. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális :))) Semmi értelme. Azon kívül, hogy így ki tudod adni magadból, amit érzel, vagy amit esetleg nem tudtál neki elmondani. De amúgy semmi értelme. Én már csak tudom, már vagy kb. három füzetem van tele.... :)
2009. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, szerintem csak szerelmes vagy XD. Ha ennyire foglalkoztat, hogy ilyen sokat írtál róla, akkor igazán megtehetnéd, hogy próbálsz beszélni vele. Ha csak a barátnője kavart be, tisztázhatod az ügyet, mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy sokkal fontosabb annál, hogy csak úgy lemondj róla. Végül is, mi mást tehetnél még, minthogy legalább megpróbálod? Írni szép dolog, ez nagyon romantikus, elmondhatod akár neki is. De ha rejtegeted az érzéseidet és nem teszel semmit, akkor ezzel nem érsz el semmit. Hívd fel, vagy keresd meg személyesen, ne hagyd elúszni a lehetőséget, jobb későn, mint soha! És ha megnyugtat, írj akár tovább is, sok-sok oldalon át;) Sok szerencsét a lányhoz!
2009. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem te írtad véletlenül a Háború és békét?
2009. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

már próbálkoztam egy hét elteltével írogattam neki összesen 8 üzit iwiwre, mindet törölte. próbáltam hívni kinyomta...aztán felvettem egy másik msnről ott is próbáltam a lelkére hatni de mindhiába...de legalább még másnap is beszélgettünk...


4.! nem, nem én írtam :D

2009. júl. 2. 16:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben nem a barátnője kavart be... (most szomorú, megértő képet kéne vágnom, de én is éppen ugyanezt csináltam egy sráccal múlt hónapban, csak túl gyáva, hogy megkeressen:P XD) Tehát, a csajnak egyáltalán nem jössz be, csak kínzod magad ezzel az egésszel. Ha akarod, írhatsz tovább, max híres író lesz belőled, vagy legalább kiadod az érzéseidet. Huuh, az a srác is sztorizgat rólam, mit megadnék, hogy elolvashassam! XD Csak most nem vagyok vele beszélő viszonyban, nem is leszek XD

Oké, kicsit talán kegyetlen vagyok, kegyetlenek vagyunk. Ennél a lánynál már nem igazán van esélyed, már az én szerény véleményem szerint.

2009. júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de a barátnője volt. teledumálta a fejét...addig tökjól elvoltunk ez meg tesz rá még1et és bumm haragszik rám. meg hallottam is két másik barátnőtől...amúgy nem ezen van a hangsúly hogy összeakartam vele jönni...vagyis még nem tartottunk ott...meg eddig olyan klasszul elvoltunk...kedvesvolt meg mden...
2009. júl. 2. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!