Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a hűséget "tanulni"?

Figyelt kérdés

ezt úgy értem, h eddig szinte minden eddigi barátomat megcsaltam, még a nagy szerelme(ke)t is

meg lehet változni?, vagy csak még nem jött el az igazi az életemben?

ti h vélekedtek erről?


2008. okt. 16. 04:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és nincs olyan isten se dolog a világon amiért képes lennék megcsalni a szerelmemet. Szerintem ez nálam osztonos de fugg az akarat erotol és attol hogy menyire szereted az illetot de biztos hogy tudsz ezen változtatni csak kicsit dolgoznod kéne magadon.
2008. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagypapás hozzászólónak: ez szerintem a problémamentes egymást kiegészítés ideológiája. Sokkal ritkábban kell villanykörtét cserélni (és ugyan miért ne lenne rá képes egy nő?) mint főzni (amire miért ne lenne képes egy férfi?).

De azt írod, hogy egyenlően kell h megosztva legyenek a terhek, ezzel egyetértek.

A fáradt szex nem az igazi - na de ha a házimunkában fáradt el???? (Bár írod, hogy arról adott esetben "le lehet mondani" a szex kedvéért)

Na akárhogy is, a kommunikéció a megoldás. HOgy olyan megoldást dolgozzanak ki, hoyg senkinek se legyen rossz szájíze. ÉS akkor talán megcsalni sem fogják egymást.

2008. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a hozzászólásokat!

ha nem derült ki a kérdésből, lány vagyok...

2008. okt. 16. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!