Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a gond a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond a barátommal?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt.Egész hétvégén együtt voltunk,jó kapcsoltunk van.Ám tegnap találtam egy msn beszélgetést,ahol egy lánnyal beszélgetett,eléggé félreérthető volt,hogy bókol neki,a csajnak nagyon is bejön a barátom.Az az érdekes,hogy ezt a csajt meg is mutatta nekem vipen,h bejelölte stb és ez a beszélgetés nálunk zajlott le.Úgy beszélt ezzel a csajjal,hogy én bent voltam a szobába és bármikor láthattam volna,hogy miket ír neki...Most volt a névnaopm,kaptam tőle csokrot,ajándékot és csak a kedvemért eljött velem az állatkertbe.Nem titkol semmit,előttem hagyja a teóját stb.Tervezi a nyarat,a szülinapi ajándékom és nem vettem rajta észre,hogy unna vagy vmi baja lenne.Ám tegnap az összes képet leszedte vipről és most mondta,hogy nem tesz fel közös képet,de nem haragudjak,mert szeret.Mi baja van?Meg akarna csalni?Vagy fel se tűnik neki,hogy ilyeneket ír egy csajnak?Vagy poénból húzná a csaj agyát?

Segítsetek!!!


2010. máj. 17. 19:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

igen,én 17,ő pedig 18 éves.

én is erre gondoltam,hgy talán fel sem tűnik neki,hogy ez nekem rosszul eshet.Holnap fogunk találkozni és mindenképpen rákérdezek.Alapjából is olyan a barátom,hogy nem nézi sokba az ilyen oldalakat,volt pár képe stb,de engem mindig megemlített.Most pedig olyan furcsán összejöttek ezek a dolgok...

2010. máj. 18. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!