Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a gond, hogy verekedem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a gond, hogy verekedem a baratommal! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eloszor csak pofonokkal kezdodot,de minnel tovab annal sulyosab...Probalok en lealni de nem tudok.Nagyon sokat veszekedunk es amikor mar nagyon merges vagyok eljar a kezem.O soha nem emelt volna ram kezet ha en nem kezdem ell.Mostanara mar ugy verekedunk mintha 2 idegen ember lennenk/De nagyon szeressuk egymast.Mit tegyek?Hogyan szokjak le rola?Szakitani nem akarunk...Adjatok tanacsot legyszives.Mit tegyek?Csak mi vagyunk ezzel igy?
2011. jan. 31. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Agresszív vagy. Ébredj fel, ha nem szeretnél magadra maradni és változtass, de nagyon gyorsan.

Itt az ideje, hogy észbe kapj!!!

Szerinte a másik meddig tűri el Neked ezt a viselkedést, stílust?

2011. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kubu Bubu válasza:

1. tanulj meg helyesen írni

2. vegyetek boxkesztyűt

ha élvezitek, maradjatok így, ha nem akkor szakítsatok. Ami nem tetszik azon meg változtass. szerintem nem olyan bonyolult helyzet 22f

2011. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem akarlak megbántani, de sztem keress fel egy pszichológust vagy párterapeutát vagy vmi dühkezelési terápiára menj el, mert így téll nem lesz hoszúéletű 1 kapcsolatod sem :(
2011. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én lennék a barátod és egyszer emelnéd fel a kezed.. Utána átértékelődne benned az egész élet.. és már nem is lenne szükség pszichológusra meg egyéb baromságokra, hanem megtanulnád tisztelni a párodat...
2011. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ti egyáltalán minek vagytok együtt? Elkövettétek egy párkapcsolatban a legsúlyosabb bűnt.Szánalmasok vagytok.Ha szeretitek egymást,azt mondod,akkor mi a baj?Szereted ha vernek nem?Akkor ne panaszkodj!
2011. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
En nagyon szeretnek,de mar 2,5 eve vagyunk eggyut es ez az ido alatt nagyon sok fajdalmat okozott es nem birom idegileg mar de nagyon szeretnek megvaltozni.Egy tanacs kene hogy kezdjek bele....
2011. jan. 31. 13:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Cigány vagy?
2011. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Miböl veszed,h cigàny vagyok?
2011. jan. 31. 15:54
 9/12 anonim ***** válasza:
a cigányok verekednek, bocs..
2011. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha csak a ciganyok verekednenek nem latnank a tvben annyi gyilkossagot a normalis csaladokban...Mar banom,h kerdeztem mert megertesre vartam es tanacsra,ehelyet csak bunkosagot irnak.ez barkivel es barkinel megtortenhet.nem azert van ez az oldal,h nevtelenul beszolj barkinek!itt segitseget varnak toletek.
2011. jan. 31. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!