Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a gond a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond a barátommal?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt.Egész hétvégén együtt voltunk,jó kapcsoltunk van.Ám tegnap találtam egy msn beszélgetést,ahol egy lánnyal beszélgetett,eléggé félreérthető volt,hogy bókol neki,a csajnak nagyon is bejön a barátom.Az az érdekes,hogy ezt a csajt meg is mutatta nekem vipen,h bejelölte stb és ez a beszélgetés nálunk zajlott le.Úgy beszélt ezzel a csajjal,hogy én bent voltam a szobába és bármikor láthattam volna,hogy miket ír neki...Most volt a névnaopm,kaptam tőle csokrot,ajándékot és csak a kedvemért eljött velem az állatkertbe.Nem titkol semmit,előttem hagyja a teóját stb.Tervezi a nyarat,a szülinapi ajándékom és nem vettem rajta észre,hogy unna vagy vmi baja lenne.Ám tegnap az összes képet leszedte vipről és most mondta,hogy nem tesz fel közös képet,de nem haragudjak,mert szeret.Mi baja van?Meg akarna csalni?Vagy fel se tűnik neki,hogy ilyeneket ír egy csajnak?Vagy poénból húzná a csaj agyát?

Segítsetek!!!


2010. máj. 17. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Ahogy látom nem bízol meg benne, de lehet jogosan. Szóval beszéld meg vele nem hinném h itt bárki meg tudná neked mondani hogy miért csinálja.
2010. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy azért vette le a képeket, hogy az a lány ne lássa hogy barátnője van?:S
2010. máj. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a csajnak beadja azt, hogy te már nem vagy neki és azért szedte le a képeket. Nem akarlak ijesztegetni de szerintem figyelj oda nagyon a barátodra!
2010. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
fa*zért ellenőrizgeted a barátod beszélgetéseit...ennyit a bizalomról
2010. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

bízom benne.Arra gondoltam,hogy talán csak jól esik neki,hogy rajtam kívül más csajoknak is bejön és nem tűnt fel neki,hogy túlzásba esett.A csaj tudja,hogy van barátnője,mert látta az adatlapom.Azért bízom a barátomban,mert ha egy buliban egy csaj nyomult rá,másnap nyomban elmondta,hogyan koptatta le...Elmondja,ha olyan csajjal beszélt pusztán baráti szinten,aki régen kavarni akart vele,de a barátom elküldte.Nem veszekedünk...hétvégén együtt vagyunk.A szex jó..elmondunk egymásnak mindent.

Arra gondoltam,ha legközelebb taizunk..finom ráterelem a témát a csajra,hogy láttam a beszélgetést és kicsit bezavart,de nem akarom gyanúsítani..

köszönöm a válaszokat!várom még... :S

2010. máj. 17. 19:44
 6/11 A kérdező kommentje:

nem ellenőrizgettem...

nálunk volt és az msnem mindent elment.2 hetente kitörlöm a beszélgetéseket..és így találtam meg..csak láttam h sokat beszéltek és feltűnt..ennyi.

2010. máj. 17. 19:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves ma 19:42!

F*szért ellenőrizgeted a beszélgetéseit?Most még a fiú lenne a bántott fél, vagy mi? Te hü**e vagy!

Inkább hagyja, hogy átb*ssza, és annak a másiknak udvaroljon?

2010. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Oké, én a te helyedben tényleg féltékeny lennék, de nálunk pl az van, hogy én a barátaimmal is elég félreérthetően beszélek, és néha bókolnak nekem meg hasonlók, de attól még egyikünk sem akar semmi olyat a másiktól. Csak a képes dolgot én se nagyon értem, ha eddig ki volt téve akkor miért szedte le...?
2010. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hát nem tudom :S :(

de tényleg semmi félreérthetőt nem vettem észre a kapcsoltunkban...Ha bent van suliba,mindig lejön hozzám.Tesóm szülinapja volt:vett neki ajándékokat...tehát nem hanyagol el és nem érzem azt,hogy nem lennék számára fontos.

A haverjai előtt tök rendes.pl. az egyik haverjával ment el nekem virágot venni vagy a barátai előtt is megcsókol és kimondja hogy szeret...

félek.. :(

2010. máj. 17. 20:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon rendi veled a barátod amúgy.

Úgy vettem ki a leveledből, hogy még középiskolába jársz.

Ilyenkor szerintem főleg a fiúk még elég éretlenek, és néha meg kell nekik mondani, hogy ez vagy az nem esik jól, mert esetleg észre sem veszik, hogy rosszat csináltak, vagy megbántottak.

Én jelezném, hogy nem tetszik, hogy valakivel hosszan flörtöl a neten. Reméljük, hogy észbe kap, és többet ilyet nem tesz.

2010. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!