Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igénytelen pasik?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a kezdeti udvarlós korszakban még ad magára a férfi (minden randira agyonparfümözi magát, naponta megborotválkozik, belövi a haját, stb.), kb úgy 1, másfél hónapig, utána meg egyre jobban kezd igénytelenedni?

Szinte minden pasinál ugyanez volt, akikkel randiztam.


A mostani barátommal 2 hónapja vagyunk együtt, az első hónapban minden rendben volt, most meg kb nekem kell könyörögni, hogy fürödjön már meg, sőt még fogat sem mos. Múlt hétvégét együtt töltöttük, és szombat reggel úgy jött elém, hogy megyünk majd hozzá, mert nem volt ideje lezuhanyozni, mivel munkából jött, majd ha felmentünk, megfürdik. Hát nem tette.. Én nem akartam cseszegetni, mert még azért nem volt büdös, mondta, hogy majd este megteszi, akkor sem tette.. Úgy aludtunk el. Másnap mikor felkeltünk, még mindig nem az volt az első dolga, reggeli után már rászóltam, hogy menjen már el fürdeni, de fogat akkor sem mosott. Hazahozott vasárnap este, és tőlem már ment is munkába, tehát már 3. napja volt, hogy nem mosott fogat. Megcsókolni sem igazán volt így kedvem. Pár hete komolyan úgy jelenik meg a talikon, mintha valami csöves lenne, 1 pólót 2 hétig hord..



2017. máj. 24. 18:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Mégis inkább itt rinyálsz minthogy kidobnád :D
2017. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Rossz alomból válogatsz! :D

Én bezzeg hiába mosom a rossz fogaimat, hiába fürdök minden nap, nincs nőm. :D

2017. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Na, és még a pár kérdéssel ezelőtt felvázolt pasira mondták itt, hogy undorító. Pedig az mindennap fürdik, és csak 2 napig hord egy ruhát :D
2017. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert az elején le akarnak nyűgözni, el akarják hitetni veled, hogy ők a tökéletes férfi a számodra. Aztán a kapcsolat előrehaladtával belekényelmesednek, befejezik a "széptevést", leveszik a maszkot és újra az igazi énjüket adják - ami gyakran kiábrándító és lehangoló.


Egyébként komolyan mondom, ámulok és bámulok, hogy ilyen tényleg van??? Mármint hogy ilyen szintű igénytelenség van egyes pasiknál, hogy még az alap-alap-alap szintű higiénia sincs meg? Meg több itteni női kommentben lehet olvasni rohadó fogakról... el vagyok képedve:(

2017. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt én értem, hogy le akar az elején nyűgözni, no de csak 1 hónapig bírja?
2017. máj. 24. 18:56
 6/16 Interferencia ***** válasza:
Én nem ilyen vagyok, és akkor mi van? Vannak igénytelenek.
2017. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező miert vagy meg vele?

Igenytelen trehany dög,kidobni!

Inkabb ismekedj meg velem!

2017. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#5 Nincs ez időhosszúsághoz kötve, egyszerűen onnantól kezdve, hogy azt érzi, már "megvagy neki", fokozatosan pereg le róla az álarc és jön elő a valódi énje újra. Sok nő panaszkodik, hogy "amióta összejöttünk, a párom már nem udvarol és kedveskedik annyira". Úgy fogják fel, hogy a munka "dandárja" már megvolt, mostmár lehet lazítani:)
2017. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem is igaz! Nem minden pasinál van ez. Én pl. első randira sem parfümözöm magam (nem vagyok büdös), és a sérót se szoktam belőni, mivel rövid, és elég neki az ötágú. Na jó, borotválkozni szoktam, arra még nincs megfelelő alternatívám... :)
2017. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Fúj!én otthagynàm.Hànyok a büdős,szàjszagú alakoktól.a

Ha igazàn fontos lennél neki,ofafigyelne magàra.

2017. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!