Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira nehéz dönteni! Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nehéz dönteni! Szerintetek? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátom már lassan 9 hónapja non szeretem!De mostanában non nem foglalkozik velem ... soha nem keres... ritkán hív... ha én hívom mindig gyorsan leráz...!Egy párnapja azt mondta nekem,h személyesen akar velem beszélni!De nem jön telefonon keresztül pedig nem akarja mondani!Közbe jött egy srác az életembe,aki úgy mondd felkelltette az érdeklődésem!Szerintetek haggyam ott a mostani pasim? Hiszen ha nem foglalkozik velem hiába szeretem,de nincs értelme... :( !
2010. máj. 16. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
non xD
2010. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
hát,ha a pasas nem foglalkozik vele dés érdekel az az új jelölt akkor szerintem vágj bele.. Igaz,h. bizonytalanért nem jó dobni a biztosat,de szerintem a abrátod már nem szeret/ megbántottad valamivel. kérdezz rá...
2010. máj. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Figyi! Szerintem ő is szakítani akar, ha telefonon keresztül nem mondja meg,hogy mizu van. Várd ki ezt a pár napot, de ne zárkózz el az új srác elől szerintem.
2010. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nem tudlak megnyugtatni, ebben csak te tudsz dönteni, én a következőképp tennék:

várnék egy kicsit és addig félretenném azt a pasit, mert soha nem bonyolítanék bele egy kapcsolatomba se, és ha a továbbiakban sem törödik velem a jelenlegi párom, hát leülök vele és szakítok... és utána foglalkozhatsz már bárki mással... ha viszont el kezd veled foglalkozni, érdemes elgondolkoznod, hogy jó-e ha már 9 hónapnyi járás után más kezd érdekelni? én több mint 2,5 éve vagyok együtt barátommal, eddig egyetlen egy pasi se keltette fel a figyelmem... mérlegelned kéne

2010. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet h a mostani barátod már kezd kiszeretni belőled, vagy van egy másik kiszemeltje. Mindenesetre várd meg mit lép, ha szakít ott az új srác. ha nem szakít, beszéljétek meg a dolgot és ha megoldódik hajtsd el a másik srácot. am hány évesek vagytok?
2010. máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én 18/L Ő 20/F
2010. máj. 16. 19:56
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ilyen korban a pasiknál sűrű a "csajváltogatás", mert még élni szeretne, sőt valamelyik még 40 évesen is ilyen... lehet, hogy valami belső oka van, h nem keres, pl: megbántottad vmivel... vagy hisztis vagy és ez miatt nem annyira érdekled.. nemtudni mi járhat egy másik ember fejében soha sem...
2010. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!