Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz dönteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz dönteni?

Figyelt kérdés
A történet ott kezdődik, h. 3 hónapig együtt voltam egy nős férfival aki elvileg szintén szerelmes volt belém,de a munkája miatt megszakadta kapcsolat.Ennek már lassan 3 éve.Most van párom,akibe az elején szerelmes voltam.Lehet még mindig szeretem(ha arra gondolok elhagy vagy vége akkor egyből hiányzik).Ő fiatal és vele sok a közös tulajdonság, bár hosszú távon lehet nem kifizetődő, mert van amikor elég link.Viszont pár hónapja újra feltűnt a gondolataimban az a régi férfi, nem tudom mit szerettem benne,mert egyáltalán nem illünk össze, inkább alkalmazkodás volt,de mégis szinte minden nap gondolok rá és néha vágyom arra az érzésre.Fogalmam sincs mit érzek iránta és ez az érzés bezavar a jelenlegi kapcsolatomba is.Lehet csak nem zártam le még a régi kapcsolatot, vagy csak érdekel mit érez vagy gondol az a férfi rólam.Egyszerűen össze vagyok zavarodva.Nem tudom miért van ez.Tudom mi nem lehetünk együtt és talán nem is akarok(mert azért hosszú távra nem lehet nála tervezni).Valaki járt már hasonló cipőben?
2011. júl. 5. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen nálam is volt egy hasonló bár nem volt nős, fiatalok voltunk...Hát egy biztos, hogy nekem a régi csak akkor jutott eszembe mikor a másikkal problémák voltak....vagy csak néztem ki a fejemből és eszembe jutott, szép emlékek és az, hogy mi lehet most vele ennyi idő után. Van, hogy az emberben nyomot hagy egy kapcsolat akármilyen is volt. Szerintem gondold át mit érzel iránta, mért gondolsz rá és mi volt olya jó vele. A mostani pároddal állitsd szembe, hogy érdemes e foglalkozni vele.
2011. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom h. nem érdemes, hisz családja van és úgysem lehetnénk együtt.Na meg nehéz volt megfelelni neki mégis olyan érzelmekete fejtett ki belőlem amit nem hittem volna.Fogalmam sincs most miért gondolok rá.Azt tudom h. volt régen egy olyan gyötrelmem, h. megbántottam vkit aki nem érdemelte meg és lelkifurdalásom volt,10 év után adódott egy lehetőség h. bocsánatot kérjek és utána megnyugodtam.Úgy érzem ez is hasonló, h. nem zártam le,nem beszéltük meg stb.De fogalémam sincs ő mit gondol vagy érez és találkozni sem merek vele.Egyszer már találkoztunk,de az kész rémálom volt.Izzot a levegő,de csak rosszabb lett.Egyikünk se mert a másikra nézni vagy megérinteni,lehet azóta vagyok ilyen,mert elötte nem kavart fel ennyire ha eszembe jutott.
2011. júl. 5. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!