Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ajj annyira nehéz dönteni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajj annyira nehéz dönteni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akivel 2 hétig jártam,de szakitottunk,mert ugygondoltam hogy nem szeretem.. 3 nappal ezelőtt összejöttem egy másikkal,akinek volt pasija,de otthagyta miattam..akivel 2 hete jártam,azzal ma találkoztam,dumcsizni,és akart csókoloózni meg minden,de nem engedtem mert nem fogom megcsalni a mostanit,pedig valahogy én is annyira kivántam..lehet hogy őt szeretem jhobban.. Viszont iszonyat nagy köcsögség lenne azzal máris szakitani,aki miattam otthagyta a pasiját! Mit tegyek?:\'(
2009. jún. 12. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem elöbb döntsed el h mit akarsz...kit szeretsz stb...

sok sikert

2009. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
sztem az a csaj aki elhagyta a pasiját ugyanilyen helyzetbe volt mint te és téged választott. te válaszd a régi b.nőd sztem amugy nagyon jó hogy vannak ilyen emberek is ..hogy nem csalják meg a barátnőjüket, pedig jobban szeretnek egy másik csajt..ezt sztem beszéld meg a mostani b.nőddeel
2009. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hét alatt nem tudod eldönteni, hogy szeretsz valakit vagy sem ahhoz legalább 1 hónap kell, máskor ne dobj ki egy csajt 2 hét után, amúgy ezt csak te tudod eldönteni, hogy melyiket szereted, kihez vonzódsz jobban
2009. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi:) még valaki?:)
2009. jún. 12. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebből nem tudsz úgy kijönni, h senki ne érezze rosszul magát. Én azért még nem sietném el a dolgot. Mindegyik lány mellett szolnak érvek meg ellenérvek. Pl: a volt bnőddel (az a kéthetes) gondold át, h mi nem működött? Nehogy ugyan azokba a gondokba ütközzetek megint. A mostani mellett szól, h képes volt áldozatot hozni érted (elhagyta a barátját), de jobban jársz ha jobban megismered, nehogy téged is otthagyjon egy másik fiúért. De nézd meg, h meikkel jössz ki jobban.

Vigyázz nehogy mind a kettővel összevesszél és egyedül maradj.

2009. jún. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hm, szerintem meg először gondolkodj azután cselekedj. Ne járj senkivel pusztán azért, hogy ne legyél egyedül. Furcsa, hogy valakit két hét után elhagysz,majd rögtön összejössz valaki mással, és mégis vissza vissza kacsintgatsz. Nem lehet, hogy pusztán szexuális vonzalmat érzel mindig az iránt aki épp nem a tied? A tiltott gyümölcs mindig vonzó, csak nem mindig éri meg megkóstolni. Szerintem tisztázd az érzéseidet, és aztán dönts, lehet, hogy egyik lányt sem szereted, akkor meg nem túl fair egyikkel sem együtt lenni. Ha pedig igen, akkor ne tétovázz és válaszd azt akit szeretsz. Mert lehet, hogy nem szép dolog szakítani a mostanival, de az még rosszabb, ha vele vagy és közben másra gondolsz.
2009. jún. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!