Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz dönteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz dönteni?

Figyelt kérdés

2 srác közt őrlődöm...Az egyik régen tetszik nekem, de nem gondoltam volna, hogy esetleg alakul vele valami...volt egy két buli, ahol táncoltunk elég sokat, beszélgettünk, ilyesmi...aztán később is egyre többet beszéltünk, és beszélünk, nem csak élőben, msn-en is.Nagyon aranyos, legutoljára elhívott egy helyre, de nem tudtam menni, viszont megadta, és elkérte a számom.Ha találkozunk mindig mosolyogva köszönünk.

A másik fiúval ismertük egymást, de nem voltunk beszélőviszonyban, de az utóbbi időben megváltozott a helyzet.Sokat beszélünk, elszórakozgatunk...egyik este egy busszal jöttünk haza, mellém ült, beszélgettünk, átkarolta a derekam, simogatott, én pedig a vállán feküdtem...azóta is beszélgetünk, néha közben hozzám-hozzám ér...

Mindkét srác bejön, és az egyik teljesen ellentéte a másiknak, és épp azért tetszik az egyik, és ezért a másik, ezért is nehéz döntenem.

Ha minden igaz, mindkettőjüknek tetszem, az nem mindegy, ki akar tőlem többet is...mi szerint döntsek majd, ha arra kerül a sor?


2009. dec. 11. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre van a klasszikus mondás, hogy "hallgass a szívedre". A körülményeket azért add hozzá, hogy melyik sráccal tudnád elképzelni hosszabb távon, ill. az sem hátrány, ha például nem 150 km-rel odébb lakik tőletek. Ha pedig mindkettő helyi ismertség, akkor nem szóltam. De én azt mondom, hagyd érvényesülni a megérzéseidet, ha csak egy hangyányival is az egyik felé billen a mérleg, már eldőlt a dolog. Lényeg, hogy ne lógass két vasat a tűzbe, azzal csak te jársz rosszul.
2009. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az elsőt választanám
2009. dec. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!