Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kritizálja a külsőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kritizálja a külsőm a barátom?

Figyelt kérdés
Beszólogat,hogy lenőtt a körmöm.(rendszeresen járok manikűröshöz megcsináltatni). Meg,hogy a hajam így vagy úgy áll, amikor otthon vagyok. Szerintem nem várhatja el,hogy egész nap otthonra tökéletes hajjal legyek. Ez az elmúlt pár hétben jelentkezett,hogy ezt csinálja velem. Szerintem mindig ápolt vagyok, rendszeresen zuhanyzom, járok szépségszalonba kb. 2 hetente.

2017. máj. 15. 09:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%

10-es, ha ennyit értettél meg, akkor azok a könyvek hiába nyíltak ki... :)


Senki nem írta, hogy felszínes lesz egy nő attól, hanem, hogy nem az a lényeg. Tetszik érteni?

2017. máj. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Mert egy s-ggfej, azért.
2017. máj. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%

Akkor miért hiszik azt, hogy attól, hogy be van lőve a sérója, belül üres?


Ha az a szép, aki reggel is szép, akkor mindenki csúnya, csak az nem, akit szeretsz, az meg pont azért nem, mert szereted.

2017. máj. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
31%
13.: aki ilyen pasit választ, akinek csak a külső a fontos, annak valószínűleg szintén ez az elsődleges
2017. máj. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hát én szoktam ébresztgetni a kedvesemet, kócos, morcos, nyűgös.

Ilyenkor egy picit tán jobban megszeretem.. és ez így megy nap, mint nap... már nagyon szeretem.

Nálatok nem gondolok semmi hasonló érzelmet.

2017. máj. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
49%
Ő mindig tökéletes? Piszkáld Te is, vegyen már vissza az elvárásaiból! Úgy utálom az ilyet, mikor egy pasinak elvárásai vannak, miközben Ő full igénytelen.
2017. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem ezt a rohadt sok "egy bunkó paraszt, te választottad" kommentet. A Kérdező írta, hogy eddig sosem volt ilyen, csak az utóbbi pár hétben fordult elő a dolog, miért kell rögtön így elítélni, hogy ha egy bunkót választott, akkor viselje is el? Eddig nem volt bunkó a pasi, mostanság lett az, miért a Kérdező tehet róla, hogy csak most kezd kiderülni?


Attól meg nem lesz felszínesebb senki, hogy tetszik neki a műköröm, és csináltat magának, vagy más színnel jobban tetszik a saját haja, ezért festeti.


Kérdező! Szerinem nem a támadás a megfelelő módszer, mint ahogy valaki javasolta, hogy te is szólogass be neki, hanem szerintem rá kellene kérdezned, hogy mi baja van, miért csinálja ezt, mikor eddig sosem volt ilyenekkel probléma. Ha nem tud értelmes válasszal szolgálni, és tovább folytatja ezt a viselkedést, akkor tényleg egy bunkó, és én szakítanék egy ilyen emberrel, ha pedig valami értelmes választ ad, és befejezi ezt, akkor örülsz hogy normális párod van és meg tudtad vele beszélni a dolgot.

2017. máj. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mert már a külsőd jobban érdekli, mint a belsőd.
2017. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem meg megcsal. Tök egyértelmű. Ha eddig nem volt ilyen és hirtelen változott meg, az mindig gyanús. Gondolom a másik csaj az ellentéted és zavarja a pasidat, hogy nem ezt látja rajtad.

Nekem is volt ilyen pasim, ez volt az első gyanús jel a többi között. Esetleg tapasztalsz vele kapcsolatban mást is? Hidegség, telefon dugdosás, stb.?

2017. máj. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!