Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány Kg-tól felfelé számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány Kg-tól felfelé számít valaki dagadtnak vagy kövérnek?

Figyelt kérdés

Mert ugye ma már minden lány azt mondja hogy nem kövér csak molett... olyanok is akik azok lehetnének, de így szebben hangzik.


Érdekelne hogy hány Kg a határ a molett és a kövér között?! :)



És miért van az hogy egy csomó vékony pasinak dagad / kövér barátnője van? Az ilyen nagyon nagydarab csajokat ritkán látom nagyon nagy darab pasikkal, inkább vékonyabbakkal... nem értem :) Valakit vonz az ilyen ellentét?


2010. máj. 15. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Ezt tanuld meg, nagyon igaz! Az ellentétek vonzzák egymást :P Ez nálam spec nincsen így 15 éves fiú vagyok, 173 cm és 52kg, és semmi háj nincs rajtam csak izom. Testtömeg indexem enyhén szólva minuszban van, és énis a vékonyabb lányokat kedvelem, deh azért ne legyen nagyon vékony, legyen rajta mit fogni ;) Tesom 162cm és eddig minden pasija 190 fölött volt, egyik 196cm xd furcsa, de a magas embereknek az alacsonyak jönnek be, az alacsonyaknak meg a magasak. ÁLATLÁBAN! erre nincs garancia ;)
2010. máj. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
A molett és a kövér egy és ugyanaz. Szinonima.
2010. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

nézd meg a testtömeg indexet, ott ott van hogy mi a normális. Amúgy egy lány már azért sír (tisztelet a kivételnek), ha tökéletes alakja van, olyan amire egy férfi vágyik, de neki nem elég vékony, mert azt hiszi hogy hájas.

Nah ezen felül meg már kövérnek hiszik magukat.


Nem minden esetben, de úgy vettem észre, hogy akinek nagyobb a hasa a mellénél, az már nálam kövér. Azért mondom hogy nem minden esetben, mert akinek nagyon kicsi a melle, ott még nem biztos hogy kövér, de az ilyen nem jön be :S Az ilyenek általában sportolnak, széles a válluk.

2010. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nincs éles határ a molett és a kövér között. Csak szebben hangzik, tehát kg-ra sem lehet megmondani mi a különbség.


Miért járnak vékony pasik kövér csajokkal? Mert a kövérebbek valószínűleg jobbfejek mint a vékonyak, vagy esetleg mert azok tetszenek nekik.

2010. máj. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ellentétek sem mindig vonzzák egymást, én például átlagos magasságú vagyok, de az ismerőseim körében kifejezetten alacsonynak számítok és nem is szeretem a magas fiúkat, örülök annak hogy a barátom sem olyan túl magas, amolyan pont kellemes fél fejjel magasabb nálam.

És nincs határ hogy ki hány kilótól számít kövérnek, mert a súly is sok dologtól függ, én például a vékony és az átlagos között vagyok valahol, mégis több kiló vagyok mint amennyinek kinézek, nagyon nehéz a csontom, míg van ismerősöm aki nem egyszerűen sovány de még a csontjai is nagyon könnyűek, vasággyal 20 kiló kb

2010. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"...úgy vettem észre, hogy akinek nagyobb a hasa a mellénél, az már nálam kövér..." Ez tetszik :)) És végülis van benne valami!


Mert a kövérebb, húsosabb lányoknak nagy a mellük, de ugyanúgy nagy a hasuk is meg a combjuk is. És mit kezdesz a nagy mellekkel ha a lábai közé sem férsz be :))

2010. máj. 15. 12:54
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

Pervez vékony fiúknak bejön a kövér nő. Másnak nem.


És BMI 24 felett már bíztos kövér. A molett-el meg csak szépiteni akar rútságán. ;)

2010. dec. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát pl. a 15 évesek átlag lány és fiú magasságához vszonyítva a súlyt:


Lány: 160-165 cm, 75 kg

Fiú: 170-175 cm, 85 kg

(Ez már kövérnek számítana, ha nincs rajta kellő mennyiségű izom).

2011. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia. Ez attól függ, hogy milyen a csontozata van az embernek, én pl. 172 cm magas (lany) vagyok es 78 kg.. Sokan mondják hogy vékony vagyok, de azért annyira nem így van 😅 nem sorolnám magam se a a vékonyak se a kövérek közé. Nekem inkabb a mellemen és a fenekemen oszlik el a súlyfelesleg de a pocakomon is van egy picike. A kövér lany/fiú az aki altalaban alacsony es nagyon nagyon szeles. Pl. 155 cm es 100kg. Na ez kövér. A molett az aki pl 165cm es 85 kg. Na o molett. Ezt altalaban úgy állapítsd meg hogy te kövér vagy e hogy ahány centi vagy (most tegyük fel 164cm) akkor az elejéről az 1. Szamot vedd le es adj hozza 5-öt. A vegere mar csak a kg-ot kell feltenni es eddig van az ideális testsuly. Es igen az ellentétek majdnem mindig vonzzák egymast. A fiuk azt szeretik ha van mit fogni. Ez mar csak ilyen. :) tovabbi szép napot. :)
2019. jan. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!