Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha sok fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha sok fiú körbevesz, de én kövérnek érzem magam és csak elfutok?

Figyelt kérdés

Na az van,hogy 172cm vagyok és ehhez 75kg,szóval túlsúlyos.Nem is vagyok ezzel elégedett,és diétázom,sportolok,hogy lefogyjak.De így is sok fiú vesz körül,amit nem értek,nem értem miért vagyok nekik így jó,mikor én nem tetszem magamnak.Néha már az is eszembe jut,hogy biztos ez az egész egy szivatás...


Most mit csináljak?Miért nem azt nézik a fiúk,hogy kövér vagyok?


2011. ápr. 14. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Mert biztos szép vagy. Nekik így kellesz.

Ettől még diétázhatsz, nem árt.

2011. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
komolyan ez a problémád? irigyellek... nem kell kakilni. Láttad már biztos a willendorfi Vénuszt legalább képen. na valamikor az volt az ideál :) tessék megnyugodni jóság van
2011. ápr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne fuss el. Ezek szerint így tetszel. A Te tükröd torzíthat. Az a fiúkoszorú a jó tükör.
2011. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Hallod, ha szerintük nagyon ronda lennél , vagy kövér akkor úgy sem vennének annyian körbe... ezt értsd meg.
2011. ápr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 VODKA0710 ***** válasza:
172/75 az már túl súly? Mindegy. Kérdésre válaszolva: Ne fuss el! Kész.
2011. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 172/75 az még a testtömegindex szerint is éppen csak, hogy picit túlsúlyos. Szerintem a lelkivilágoddal van valami igen nagy baj.
2011. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez még nem zárja ki, hogy arányos legyél és tetsszél másoknak :)

Ha linkelsz képet (arcról nem muszáj ha nem akarod) szerintem kapsz megnyugtató válaszokat :) 30/F

2011. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiddel fő az önbizalom ha te szépnek érzed magad akkor másis annak fog látni.Kövérsem vagy.De én igen 160cm 75kg mégis istennőnek érzem magam és ugy gondolom mindenkinek én kellek,nekem is rengeteg fiu barátom van egyikőjüknek sincs problémája a súlyommal ugy fogadnak el ahogy vagyok és párkapcsolataimmal sincsen gond .Fő az önbizalom az pedig agyban dől el.
2011. ápr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!