Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mit jelentsen? Kövérne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelentsen? Kövérnek tart?

Figyelt kérdés

a pasimmal nemrég beszélgettünk, hogy egész nap csak itthon ülök, és mondtam, hogy lehet sportolnom kéne, ő meg helyeselt és bíztatott, hogy menjek csak el röpizni. megkérdeztem de ő aztmondta h így szeret?? ez mi akart lenni??

én 18L ő 22F


2010. aug. 17. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebből szerintem nem az jön le, hogy kövér vagy. Lehet hogy ő is szeret sportolni, vagy csak támogat mindenben, ezért most is helyeselt. Azért mondhatta, mert jó a röpi. ^^
2010. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán ha leírnád a méreteidet akkor megmondanánk, hogy kövér vagy-e. Lehet, hogy úgy nézel ki, mint egy 6 hetes pizza és azért mondta.
2010. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ép testben ép lélek!Hidd el ha nemis sok de a heti 1-2 edzés egészen feltud dobni minden téren :)
2010. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
170 vagyok 55 kg, egészséges állaton ban
2010. aug. 17. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:
pont jó sulyba vagy egyaltalán nem vagy kövér. csak az a lényeg hogy ne csak ülj egész nap hanem minimum 30 percet mozogj intenziven minden nap pl:futás .aerobic vagy röp labda vagy akármi .de a lényeg hogy sportolj!!!!!!!!!!!!!!!
2010. aug. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!