Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányoknál (de akár fiúknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál (de akár fiúknál is) mi a fene értelme van az ilyen viselkedésnek?

Figyelt kérdés

Nem tervezek általánosítani. Nem mondom hogy minden lány ilyen, úgyhogy akinek nem inge, ne vegye magára. Most konkrétan az olyan lányokra gondolok, akik így viselkednek, és mondhatom, sok ilyennel találkoztam, nem csak én, hanem a barátaim is.


Az ominózus viselkedésforma: Amíg napi szinten foglalkozok velük, minden nap van valami kedves szavam hozzájuk, néhány kedvesebb tett, addig rohadt módon visszaélnek a helyzettel. Úgy értem, ha elhívom valamelyiküket sétálni, akkor direkt azt mondják, hogy "nem érnek rá", holott tudom, hogy ráérnek, és csak kéretni akarják magukat. Ezt onnan tudom, hogy ONNANTÓL, hogy elkezdek szarni a fejükre, egyből jönnek oda nyalni, hogy akkor menjünk sétálni. De akkor már engem nem érdekel.


Tehát: Miért nem becsülik meg azt az állapotot amíg foglalkozok velük? És miért kezdenek azután nyalakodni jönni, miután lélekben már feladtam mindent és lesz*rom őket?


Gondolom, fiúkból is van rengeteg ilyen, de ezt most hagyjuk. Nem akarom hogy a kommentek 80%-a arról szóljon, hogy "a fiúk is hülyék!" Most koncentráljunk a lányokra, mert bántóan gyakran előforduló jellemvonás ez.



2017. ápr. 18. 22:01
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Pontosan ezt csinálom, és ilyenkor szoktak az előzők (volt már hogy konkrétan könnyes szemmel) valósággal piócaként visszatapadni rám, holott akkor már késő. Csak engem is kiakaszt, hogy miért jó UTÓLAG sirákoni? Minha az ember szándékosan öngólt rúgna magának, utána meg siránkozna, hogy kikapott.

Sajnálom, lehet hogy velem van a hiba hogy racionálisan gondolkozom, és egyennesen következtetek. Az én racionális agyam biztosítékát viszont teljesen kicsapják a hasonló dolgok. Multkor is, hogy egy másik féle példát is mondjak, egy buliba voltunk. Egyik barátom elkezdett fogdosni egy 22 év körüli lányt, aki folyamatosan lefejtegette magáról a barátom kezét. Ő is racionális gondolkozású, úgyhogy megunta, és elkezdett egy másik lányt fogdosni, mire az előző ezt meglátta, és hisztérikusan elkezdett nyomulni a barátomra, miközben pont előtte játszotta el a szendeszüzet. Agyrém.

2017. ápr. 18. 23:43
 12/22 A kérdező kommentje:
Azért írok "fiút" meg "lányt" mert egyszerűen így szoktam meg. Sőt, sokszor szoktam tőlem 1 évvel fiatalabb srácra azt mondani hogy "gyerek", holott már ő is 20 fölött van. Ez csak megszokás, nemhiszem hogy bármi mögöttes tartalma lenne. Szerintem 70 évesen is fiúnak fogom mondani magam, nem pedig papónak.
2017. ápr. 18. 23:45
 13/22 anonim ***** válasza:
61%
Hát racionális gondolkodással gyakran nem sok jóra számíthatsz nők esetében. Férfiaknál egyértelműbbek a dolgok, legalábbis most magamból fogok kiindulni, de ha nekem tetszene egy lány, és elkezdene fogdosni, akkor kapásból rákattannék. Ha egy szimpatikus lány elhívna sétálni, és mindent félredobnék, és rohannék vele. Az olyan fajta lányok viszont, akiről te is írsz, szeretik húzni az idegeket. Tesztelgetik, hogy mit teszel akkor, ha ők ellentmondanak neked? Tesztelgetik, mennyire vagy fontos nekik? Könyörögsz e majd? Próbálkozol e még tovább? Kéretik magukat, szeretik látni, ahogy küzdesz értük. Sőt, van hogy látványosan másvalakihez kezdenek incselkedni, a szemed láttára, hogy idegesítsenek, és érzelmeket váltsanak ki belőled. Aztán van, hogy olyasvalakivel játszadoznak, mint amilyen te vagy, és mikor rájönnek hogy veled nem lehet játszani, természetesen már próbálják menteni a menthetőt (vagy a menthetetlent). Talán 1-2 ilyen koppanás, és tanulnak belőle. Vagy nem.
2017. ápr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy tipikus női viselkedés, ösztönös ie 15000-ből. Mert az alfahímnek nincs szüksége a nőkre, de az alfahím hozza létre a legjobb utódot, és megvéd a kardfogú tigristől, és ellát mamuthússal. Aki meg benyal a nőnek az béta, akit megeszik a kardfogú, a mamut meg eltapos.
2017. ápr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Az, hogy o sirva megy hozzad vissza vagykonyorogve, legyen az o baja. Nem kell vele tovabb foglalkozni! Irtad a kerdesben, h nem akarsz nemi haborut a kerdesbol, de ezt palik is ugyanugy csinaljak. Es akkor visszakerdezek: Miert csinaljak? Ha tudod a valaszt pali oldalrol,akkor noi oldalrol is tudod. En erre azt mondom: Nem kell bunkonak lenni. Tovabb kell lepni egyszeruen, es barmit csinal, vissza sem nezni, nem pazarolni az idot ra.
2017. ápr. 19. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Jah, hát ha ilyen fogdosós "szűzpitshák" kategóriában keresel, akkor meg pláne nem értem, hogy mit csodálkozol... :D
2017. ápr. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Haverodnak szóljál, hogy idegen nőket fogdosni az szexuális zaklatásnak minősül. Csak nehogy úgy járjon, mint az egyik srác pár évvel ezelőtt az egyik nagy koncerthelyen. Csajokat fogdosott, azok meg körbevették és megverték, tökön rugdosták. Szinte nekem fájt a látvány. A hülye p.cs a tökét fogva, sírva sántikált ki a kerthelyiségből.
2017. ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Igazából nem kellesz, de szeretnek a középpontban lenni, hogy a figyelem (lehetőleg minél több) rájuk irányuljon. Ez ennyi.
2017. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Tehát nem kellek nekik, de azért sírva könyörögnek? Hát, igen érdekes gondolatviláguk van ezeknek a lányoknak, ha ilyen totál logikátlan hülyeségeket művelnek.
2017. ápr. 19. 19:43
 20/22 A kérdező kommentje:
Amúgy meg egy diszkóba kb ez zajlik tonnaszámra, egymáshoz simulva táncolás, derékfogdosás, ölelkezés, stb. A Balaton sound-ról, meg egyéb fesztiválról nem is beszélve. Ha mindenkit beperelnének ezért, akkor nem lenne az az ügyvéd és ügyészmennyiség az egész világon, aki le tudná vezényelni a procedúrát.
2017. ápr. 19. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!