Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen embernek tartjátok aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen embernek tartjátok aki szeretőt tart?

Figyelt kérdés
Érdekelne kinek mi a véleménye arról,ha egy kapcsolatba harmadik személy lép.Én mindkettőt megtapasztaltam sajnos,voltam szerető,amire egyáltalán nem vagyok büszke,nagyon szégyenlem a mai napig érte magamat.Szörnyű bűntudatom volt mindvégig amíg tartott a kapcsolatunk,pedig gyerekük nem volt,és később el is váltak,nem miattam.De akkor is hibásnak éreztem magam,hogy erre vetemedtem.De nagyon szerelmes voltam,tudom,hogy ez nem mentség,hanem önzés.Megtapasztaltam a másik oldalt is,voltam megcsalt feleség.Hát ennél szörnyűbbet el nem tudok képzelni.Pedig a férjem le sem feküdt a nőjével,csak 2 hétig tartott,de el akartam válni tőle,és úgy érzem ez örök nyomot hagy a lelkemben.Csakis a gyerekeink miatt maradtam vele,nem azért mert most is nagyon szeretem.Meg persze,mert térden állva könyörgött vagy százszor,hogy ne hagyjam el,mert imád.Megérdemeltem tudom.Többet nem tennék ilyen undorító dolgot.
2008. okt. 13. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Én is voltam mindkét helyzetben...De én nem tartottam magam hibásnak...mert általában akkor vagyunk szeretők, ha szerelmesek vagyunk a pasiba. És ha mi nem, majd lesz nekik úgyis egy csaj, az ő kapcsolata ha tönkre megy, nem a szerető miatt van, hanem a pasi miatt. Ez egy tipikus női berögzült dolog, hogy mindig a nőt szidjuk, hogy büdös k.va, pedig lehet, hogy ő tehet róla a legkevésbé...nem azt mondom, hogy a legszebb dolog a világon ,nekem is volt bűntudatom...és ami a legdurvább, hogy azoknak a pasiknak, akik szeretőt tartanak, a világ legtermészetesebb dolga, hogy ők féltékenykedhetnek...nekünk ne legyen senki mellette, ők ki vannak akadva, mi meg ne legyünk, amikor hazamennek az asszonyhoz, és nem hívhatjuk, kereshetjük őket bmikor!

Nah mindegy...

A kérdésem arra irányult volna, hogy melyik volt "jobb"? Szeretőnek lenni, vagy megcsaltnak lenni....mert én előbbit választanám...persze nyilván egyiket sem, de azt veszem észre, hogy túl sok más lehetőség nem nagyon van ma már!

2008. okt. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Jelenleg én is szerető vagyok, és iszonyatos bűntudatom van már a kezdetektől fogva, de képtelen vagyok egyszerűen kilépni ebből a kapcsolatból mert szeretem. Másrészt tényleg nem kifejezetten a szerető a "hibás" ilyenkor, hiszen megoszlik: a feleség, mert valamilyen igényt nem tudott kielégíteni, a férj, mert ahelyett hogy kitartana a felesége/családja mellett, ő inkább eljárogat jókat d*gni, és persze a szerető, aki tudja hogy helytelen amit tesz, de a szerelem erősebb a bűntudatnál...

Amúgy pedig nem hiszek (főleg ezekután) a monogám kapcsolatokban, házasságban sem. Az ember alapvetően nem monogám típus (bár az lenne).

Szóval bár tudom, hogy kívülállók szemében ez "bűnös" dolog, és a felesége és szenved valamelyest (pedig nem nagyon szeretik egymást) én még szerető leszek egy darabig. Hiszen szüksége van rám, nekem pedig rá...

2008. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Gerinctelen ember
2008. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem a szerető teszi tönkre a kapcsolatokat, hanem valamelyik fél.Szóval szerintem ő nem hibás csak a másik két ketttő. Ha nem éppen ő, akkor más lenne a szerető, szóval felesleges őt hibáztatni.
2008. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Gusztustalan, szava hihetetlen ember.
2008. okt. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Gerinctelennek. Persze, hogy nem csak a szerető a hibás - ehhez 2 ember kell!
2008. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%

Attól függ.

Volt valami francia férfi, aki a feleségével ÉS a szeretőjével élt együtt egy házban. Semmi veszekedés vagy hazugság nem volt köztük, és a férfi nmindkettőt szerette. A nők pedig nem egymással szerelmeskedtek, mielőtt félreértenétek...

2008. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
gyáva embernek tartom több okbol is.volt már szeretőm,sajnos az ember a hibáibol tanul
2008. dec. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!