Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen embernek tartjátok/tart...

Milyen embernek tartjátok/tartottátok Michael Jacksont?

Figyelt kérdés
Aki ugy kb követte az életét, szerette/szereti a zenéjét? Szóval van mi alapján véleményt mondania Róla? Csak két dolgot kérek: ne írjatok légyszi semmi sértő megjegyzést, a másik kérésem az lenne, hogy a kérdést ne helyezzék át a moderátorok. Köszi :)
2011. máj. 21. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Egy Genius volt, akárcsak Freddy Mercury.


Ezek az emberek olyat alkottak a zenében ami megismételhetetlen...



Jacko - Black or white


Freddy - Barcelona

2011. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Sajnos iylen sztárok már nem fognak születni a világban, ahhoz túl globalizált lett minden.


Tök ugyanaz mint a feltalálóknál.

2011. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Ő a legjbb!!!!!
2011. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
De szerintem a hírnévvel járó magány vitte el:(
2011. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit tudok róla felnézek mint ember, zeneileg pedig egyedülálló és megismételhetetlen amit alkotott. Nincs mégegy olyan előadó akinek az összes száma tetszik, pedig MJ nem egy 2slágeres énekes volt.
2011. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nameg Jacko nem csak a zenében alkotott, hanem a táncban is!


http://www.youtube.com/watch?v=MJxOHD3Bsrw

2011. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 tetris ***** válasza:
64%
Nem bizonyított, hogy molesztált volna bárkit is. Én sajnáltam, mert nagyon kemény gyerekkora volt. Az apja micsoda kegyetlen, kíméletlen, szívtelen ember! Ezért lett a Jacko is mentálisan sérült. Pedig micsoda jó számai voltak! A legeslegjobb a Föld dala. Nagyon szeretem ezt a dalt. Kár érte, hogy meghalt.
2011. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

20:52

Pont, hogy bizonyított, hogy NEM molesztált egy gyereket sem. Az első gyerek akit ÁLLÍTÓLAG molesztált bevallotta, hogy az apja kényszerítette a hazugságra, mert tudta, hogy perenkívüli megegyezés esetén szép summára tehetnek szert. Láss csodát így is lett, ezután megvolt a recept, hogy lehet pénzt szerezni és ha egyszer elkezdenek híresztelni ilyesmit az rajta marad az emberen.

2011. máj. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Amúgy Jacko élete utolsó felében totálisan eladósodott, és Dubai-ba, meg az arabokhoz járt ki "haknizni", gondolom a ráaggatott botrányok miatt az amerikai képmutató társadalom kivetette magából.


Nem volt méltó egy ilyen végre..

2011. máj. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mai napig hallgatom a dalait és hát bizony mikor meghalt kicsit összezuhantam! Óriási énekest, táncost, és ami a legfontosabb, h egy nagyon jólelkű emberbarátot veszített a világ azzal, h ő meghalt hiszen mindig is nagyon fontos volt számára a jótékonykodás! Egyszóval igen elment a KIRÁLY!!!!!!! A múltjáról azt, h az apja állandóan verte és megalázta arra nincsenek szavak, h mindig is visszasírta a gyerekkorát s talán meg is ragadt ott azon a szinten szerintem azért is lett Neverland meg a sok gyerek barát csupán szerette volna bepótolni azt, ami mindenki v inkább sokaknak megadatik gyereknek lenni! Szomorú, h a jósága és a naivsága miatt egy ilyen perbe kényszerítették ahol elvettek tőle mindent megalázták a porba tiporták és életének utolsó évében is csak a pénzt akarták kifacsarni belőle aminek következménye lett, hogy meghalt! Nekem örökké a szívemben fog élni!
2011. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!