Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret engem a barátnőm? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem a barátnőm? Nem vagyok biztos benne.

Figyelt kérdés
a helyzet az hogy néha úgyérzem hogy szeret, néha pedig úgy hogy nem. pedig azt mondja h imád. de sokszor mondja h köcsög, buzi, de buzi vagy stb.. ha pedig veszünk valamit pl. óvszer vagy akármi akkor mindig én fizessem. annyira nem nagy baj de azért én jobban örülnék neki hogy amikor kajálunk akkor legalább felajánlaná hogy be szállna ő is. amit persze visszautasitanák csak mégis az érzés miatt
2008. okt. 13. 14:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

(Előtted író lány vagyok ...)

Igen.De az akkor sem fair, ha mindíg te fizetsz.Még akko r is.Akkor talán szeret, de te hozzászoktattad ahoz, hogy sokmindent te veszel, és ő nem száll be.Nekem is volt ez így egy haverommal.(Folyton, ha vmit akart mondani telefonon megcsörgetett én meg visszahívtam.És ehez hozzászokott.De egy idő után ebből elegem lett, és hiába csörgetett nem hívtam vissza.Aztán ézhez kapott.És mostmár nem csinálja ezt.)Nem azt mondom, hogy mostantól semmi ne fizess ki, de néha néha...Nagyon ritkán.

2008. okt. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Bocsi...Nem előtted író lány...Még az elején írtam...Csak elnéztem
2008. okt. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Na majd mesélj,hogy mi lett!!:)
2008. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!