Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret engem a barátnőm? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem a barátnőm? Nem vagyok biztos benne.

Figyelt kérdés
a helyzet az hogy néha úgyérzem hogy szeret, néha pedig úgy hogy nem. pedig azt mondja h imád. de sokszor mondja h köcsög, buzi, de buzi vagy stb.. ha pedig veszünk valamit pl. óvszer vagy akármi akkor mindig én fizessem. annyira nem nagy baj de azért én jobban örülnék neki hogy amikor kajálunk akkor legalább felajánlaná hogy be szállna ő is. amit persze visszautasitanák csak mégis az érzés miatt
2008. okt. 13. 14:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
hát..szerintem csak kihasznál..ne haragudj,de nagyon úgy tűnik..semmit nem tesz érted, lebuziz(!!) azért ez nagyon bántó..szerintem szakíts vele, mielőtt még ő..az jobban fájna hidd el..:/
2008. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

jó mondjuk a buzizást nem nagyon. egyszer kétszer volt egy poénos bezólásom neki és ö lehetet komolyan vette vagy én nemtudom. de ha csak kicsit viccelödöm vele vagy valami akkor KÖCSÖG vagy.. stb.


egyébként amikor meg úgyérzem h mégis szeret az abban nyilvánul meg hogy puszilgat meg ilyenek. de ennek ellenére egyálétalán nemvagyok benne biztos h szeret

2008. okt. 13. 15:15
 3/23 anonim ***** válasza:

értem..de puszilgatni a kutyát is lehet..:/

tényleg nem kéne megvárnod, míg még jobban megbánt:(

2008. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
lehet igazad van. de ha csak kihasznál, akkor is bemutatna a szüleinek? :D bár még az volt fura nekem hogy amikor msn eztünk legelöször volt egy olyan kérdése hogy jogsim van-e....
2008. okt. 13. 15:31
 5/23 anonim ***** válasza:
tutira kihasznál!!!!és van jogsid?szerintem lépj ha valakit szeret akkor nem bántja meg!!!!!!!!!!!
2008. okt. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
szia! én sem akarlak elkeseríteni, de nem nagy jövőt jósolok ennek a kapcsolatnak a lány részéről. Ha valakit szeretsz azzal nem beszélsz így, és nem szolgáltatod ki magad ennyire a barátoddal/barátnőddel. A helyedben én olyat keresnék, aki meg is érdemli ezt a törődést Tőled.
2008. okt. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
lehet szakitani kellene.. de szeretem az a baj :S még igy is.. eddig azzal nyugtattam magam hogy biztosan azér van ez mer eddig nemvoltak komoly kapcsolatai neki.. csak 1-2 hetes maximum
2008. okt. 13. 16:27
 8/23 anonim ***** válasza:

csináld azt, hogy egy hétig nem érdeklődsz iránta, és ha keres, keres, ha nem,nem. aztán majd beszélni kéne vele..ülj le vele, kérdezd meg,hogy miért ilyen veled, miért köcsögöz le, miért 'etet'..mond meg,hogy így nem szeretnéd ezt csinálni(ha nem:D)

üdv,első válaszadó:)

2008. okt. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Vagy szeret és kihasznál, vagy nem annyira , és kihasznál...(én,pl, ha elmük vhva és veszek vmit, de ki akarja fizetni a barátom, szegényt ugyan leszidom, de csak azért, mert nem szeretek tartozni senkinek, és mert már kaptam tőle sokmindent...-.-)
2008. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

na az jó.. de nálunk tökre nem igy van. de most nem is azon a pár száz forinton vagyok fenn akadva.. de ha pl be megy a pékségbe amikor sétálunk, csak magának vesz valamit, azt már nem kérdezné meg h én kérek-e vagy valami. bár mindig azt mondja h suliba kell neki meg ilyenek, de akkor mér nem aznap veszi meg?:D szóval, leginkább azt veszem le mintha nem kapna zsebpénzt vagy valami. de egyszer láttam a pénz tárcáját és volt benne pár ezres :D de lehet azér csinálja ezt mer én melózóm? vagy is gyakorlaton vagyok cégnél.


de az is lehet amit az elöttem irt fiú/lány irta hogy szeret és kihasznál.. na de ha szeretek valakit akkor nem használom ki. nem? :D

2008. okt. 13. 16:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!