Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret engem a barátnőm? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem a barátnőm? Nem vagyok biztos benne.

Figyelt kérdés
a helyzet az hogy néha úgyérzem hogy szeret, néha pedig úgy hogy nem. pedig azt mondja h imád. de sokszor mondja h köcsög, buzi, de buzi vagy stb.. ha pedig veszünk valamit pl. óvszer vagy akármi akkor mindig én fizessem. annyira nem nagy baj de azért én jobban örülnék neki hogy amikor kajálunk akkor legalább felajánlaná hogy be szállna ő is. amit persze visszautasitanák csak mégis az érzés miatt
2008. okt. 13. 14:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Az ilyen köcsögözést, meg az efajta cseszegetést ismerem, van pár csajismerősöm, aki ilyen, sőt, volt egy barátnőm is, idővel le is szoktattam róla. Az elején engem baszogatott mindig a legjobban, mivel állítólag szeretett, de nem merte kifejezni, stb... Tudod, az oviban is így megy :) A pénzes dolog meg szerintem mondjuk tényleg gáz, az én barátnőm figyelt rám és mindig megkérdezte, hogy kérek-e vmit esetleg. Sok minden másból tudtam, hogy tényleg szeretett, a cseszegetéseket meg nem gondolta komolyan. Vigyázz vele, mert tényleg lehet, hogy kihasznál... Az tényleg nem rossz ötlet, ha magára hagyod 1-2 hétig (szünet), és megnézed esetleg, hogy hogy reagál.
2008. okt. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
akkor valszeg az lesz hogy 1 hétig nem keresem a társaságát aztán meglátjuk hogy reagál.. hogyha keres engem akkor valszeg tényleg szeret?
2008. okt. 13. 17:43
 13/23 anonim ***** válasza:
Szerintem szünetet kéne tartanotok, és utána megvárni, hogy ő keressen téged... mert attól még, hogy nem keresed, lehet, hogy fog érdeklődni irántad, hogy vidd el kocsikázni, vagy üljetek be vhova, mert éhes, vagy akármi... Ezzel 100%-ra nem lehet menni, hogy szeret, hogyha csak nem keresed. Persze, sehogy sem lehet 100%-ra menni, de azért úgy valószínűbb, hogy kiderül, hogy érez-e vmit.
2008. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
szerethet ő téged,csak lehet h szarul fog esni,de talán akkor a smucig fajtából van...éselvárja, h a pasi kiszolgálja, h megadja az igényeit.alegjobb barátnőm ilyen. én nem adok neki, miután annyit lehuzott....ez van. attól még szerethet, hogy ilyen a természete. ő is szereti a pasijaiját meg engem is...
2008. okt. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
előzőkommentes vagyok.na és a buzizásra meg a köcsögözésre meg csomo oka lehet.lehet h nemtetszett nekiééppen a vicced.nemtudom láttad e a moziba a spanom casját. na az a film is erről szolkb... osztják egymást mégis szeretik.na velem és apárommal is ezvan folyton osztjuk egymást :D pl buzi hülyeköcsögribancstb:) de mi ezeket nemvesszük komoylan
2008. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
jó én se vettem komolyan csak kicsit flasheltem amikor mondta... hát igen az is lehet hogy ilyen a természete.. az a smucig fajta :D:D de akkor most nem keresem 1 hétig aztán meglátjuk mi lesz. ha érdekel akkor ide majd irom a fejleményeket:D
2008. okt. 13. 18:26
 17/23 anonim ***** válasza:

amúgy azt veszem észre, hogy mindig próbálsz valami indokot keresni, hogy lehet hogy szeret,(ebből is látszik,hogy te tényleg szereted) mikor látod,hogy nem biztos,hogy szeret..:/ próbáld ki amit írtam, (az egy hetes szünetet), aztán majd meglátod mi lesz.:) ha azért keres,hogy menjetek el enni, vagy üljetek eb moziba, akkor szerintem szakíts vele..(hát az anyja is elviheti moziba meg zabálni nem?).. ne hagyd,hogy kihasználjon!!

sok szerencsét:)

2008. okt. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
az nem gáz, hogy nem fizet, de az, hogy meg sem kérdezi, hogy beszálljon-e az tényleg. én 2 éve vagyok egyxütt a barátommal, általában ő fizet, mégis mindig megkérdezem. A szerelembe nem fér bele az, hogy csúnyán beszél veled. Az emberrrel egyszer-kétszer előfordul, ha ideges, de a nem mond ilyet a barátjának .én ha nagyon mérges voltam rá, akkor se mondtam volna soha ilyen csúnyákat. mert az ember tiszteli a másikat. a te barátnőd pedig nem tisztel téged. és szerintem akkor nem is szeret.
2008. okt. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
szia.én 20éves lány vagyok,és hát nem akarlak elkeseriteni,de a te barátnőd egy cseppet nem szeret ugy ahogy te azt elvárnád.Ő elvárja hogy kiszolgáld,vidd ide oda,fizess ezt azt,otthon meg jót nevet rajtad hogy megteszed.Hidd el találsz te sokkal jobbat nála.Nekem 5hónapja van egy barátom,és nem lakunk együtt,de ugymond "közös" kasszán vagyunk.Amikor fizut kap,valamennyit itt hagy nálam,mert ő elkölti,én meg vigyázok rá.Szokta mondani hogy ha szükégem van valamire nyujjak hozzá.De én még egyszer nem tettem.De viszont én is kiszoktam segiteni,ha tankolnia kell,vagy cigit veszek neki.És megmondom öszintén,hogy örömmel veszek neki egy doboz cigit is,mert látom hogy örül neki.Na jó ez most nem rólam szól,neharagudj,kicsit eltértem a témától:) Vissza térve hozzátok,szerintem tarts egy kis szünetet,és a szünet alatt te ne hivd,ne keresd,azt nézd meg,hogy ő hogy fog viselkedni.Elmegy e nélküled szórakozni,esetleg flörtöl-e,vagy ami a legfontosabb,hogy téged keresni fog-e,vagy érdeklődik-e irántad.Ha nem,akkor kihasznál teljes mértékig.Már abból azt lehet gondolni,hogy első kérdése az volt,van e jogsid.Ha én szeretek valakit,engem az se érdekelne ha szekérrel jönne:) Remélem tudtam valami hasznosat is irni ebbe a regénybe.Bocs hogy hosszúra sikeredett.Majd megirod a fejleményeket? Amugy hány évesek vagytok?
2008. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
nem baj ha regényt irtál, hasznos volt. innentöl akkor nem keresem majd aztán meglátjuk :)
2008. okt. 14. 13:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!