Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívánom a szexet sokszor?

Figyelt kérdés
Amióta szültem napi 2szer 3szor szexelnék , nem értem hogy mi történik velem a párom szerint orvos kellene már , nem bírja a tempót, sajnos sok a konfliktus emiatt?
2017. ápr. 7. 13:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A kérdés az lenne hogy mi a megoldás erre? Gyógyszer?
2017. ápr. 7. 13:05
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Én is így vagyok. Nem szülés v bármi, csak rám jött.

Gondolkodom már elég erősen az orvos témán.

2017. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%

Miért kéne orvos? Ő többet bírna mint a párod?:))

Azért, egy pasit csak rá lehet venni. Nem nagyon, akkor a párodnak kéne orvos.

2017. ápr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos sokat dolgozik , megértem őt sokszor fáradt , mire elaltatom a kicsit addigra elalszik ő is :(
2017. ápr. 7. 13:38
 5/14 anonim ***** válasza:
44%
Ezt a fáradt dolgot soha nem értettem. Körülbelül, ugyan az, mint mikor egy nőnek állandóan fáj a feje.
2017. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Megértelek mert sajna én is sokat dolgozok 14 órát ès megint sajna hogy volt ra példa hogy hiaba akartuk elaludtam !:(

Kitartás változni fog a helyzet es akkor más lesz!

2017. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egészségesebb életmód, több gyakorlás, gondolatváltoztatás párodnak.
2017. ápr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi hogy valaki szedett gyógyszert h ne legyen ekkora a vágya ? Néha megőrülök már esküszöm
2017. ápr. 7. 14:15
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát úgy gondolom,hogy hormonszint változás idézhet ilyet elő és Te a szerencsésebb esetek közé tartozol, mert van rá igényed és nem a kiábrándultság problémájával küzdesz.

Esetünkben munkahelyet váltottam, egyéni vállalkozásba kezdtem és nagyon sok a fizikai munka(10kg fogytam fél év alatt), úgy érek este haza, hogy ülve elalszom. A párom irodai munkát végez, csomószor úgy jön haza, hogy teljesen fel van pörögve meséli az élményeit és kezdeményez.

A heti 2-3 alkalom számomra bőven elegendő, néha már ezt sem élvezem, a páromnak néha a napi 2 is kevés lenne....nem tudom meddig fog ez így menni. Elég gyakran reklamál, nem érti miért változtam meg, aztán türelmesen elmagyarázom. Mondjuk a pénzre meg szükség van, hitelt vettünk fel, szóval elég álságos lenne részéről, ha erre nem lenne tekintettel,mert Ő is profitál belőle.

2017. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Azért, egy pasit csak rá lehet venni."


Ez ilyenkor nem szexizmus?

2017. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!