Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kívánom a párom?! Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kívánom a párom?! Most vagy én kívánom sokszor vagy neki kevés rá az igénye?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok 4. hónapja vagyok együtt a barátommal, távkapcsolatban élünk.

Sajnos mivel mindketten otthon lakunk, így nagyon-nagyon kevés alkalom nyílik rá, hogy összebújjunk.

Ha mégis kettesben maradunk, 99%-ban én kezdeményezem az együttlétet és akár egész éjszaka tudnék szeretkezni, viszont általában a második együttlét után visszautasítást kapok. Normális szerintetek, hogy szinte állandóan tudnék szeretkezni? Persze nem minden 7végén tudunk összebújni, de bennem akkoris olyan erős kívánás van, hogy néha az utcán le tudnám teperni.

Az ő részéről viszont úgy érzem, hogy nem ennyire erős ez az érzés... Most vagy én kívánom sokszor vagy neki kevés rá az igénye?

Sokszor már kellemetlenül érzem magam, hogy utalgatok és kezdeményezek...

Gondolom más lenne, ha többször találkoznánk, de annyira kevés az a heti egy alkalom (pláne ha nem is történik semmi), hogy nem bírok magammal...


2009. máj. 2. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
a heti 1 alkalom szerintem is keves. lehet h te tul soksozr kivanod, de o meg tul keveset. kossetek idoben kompromisszumot es szokjatok meg h neha engedjetek mert ha nem hosszu tavon gondotok lesz.
2009. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
remélem nagyon megbízható párod van az ilyen távkapcsolatokról sokszor kiderül hogy az egyi félnek van még valakije akivel kiéli magát.Ezt nem elkeserítésként mondom de elég sokszor előfordul sz ilyen
2009. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat... Most az mondom, 100%-ig bízom és benne és tudom, hogy nincs senkije..

Lehet normalizálódna a helyzet,ha a szexuális életünk nem a 7végékre korlátozódna és én nem akarnám egy nap bepótolni az egész heti adagot...

Visszafogom magam, dehát most vagyok fiatal... mikor szexeljek, ha nem most... :(

2009. máj. 2. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem is kevés heti egyszer találkozni. és a leírtak alapján én inkább úgy látom, h neki szokatlanul kicsi az igénye az együttlétre. végülis a 4 hónap az még nem olyan nagy idő, az kizárható hogy esetleg már unalmas lenne neki a kapcsolat, pláne ha csak ilyen ritkán találkoztok. szerintem próbáljátok valahogyan megoldani a gyakoribb találkozásokat, több együtt töltött időt.
2009. máj. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De figyelj lehet hogy a pasival nincs baj, persze veled sincs, a pasik többsége egy szeretkezés után legszívesebben elaludna a kettő az már jó nálluk ha három alkalom egy éjszaka az meg már szokatlan,ellentétben a nőkkel, azok természetesen akár egész éjszaka csinálnák, nyugi ,,, a legtöbb pasi nem bírja olyan sokszor...
2009. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem neki van rá kevesebb igénye. Mi is kb. ilyen rendszerességgel tudunk szeretkezni a barátommal, távolkapcsolat miatt... De ha együtt vagyunk akkor nincs megállás! :) És ez így jó! :)

Úgy gondolom te vagy a normális, vagyis normális, hogy ennyire kívánod ennyi idő után.

2009. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!