Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sokszor megveszek érte, vele akarok lenni, hozzá akarok bújni, de néha meg azt kívánom bárcsak szabad, független lennék?

Figyelt kérdés
Ez volt az alapelvem, hogy ilyen fiatal korban az ember még ne kösse le magát, hanem élvezze ki az életet. Most úgy érzem beleszerettem egy osztálytársamba, és ő is szeret. Néha viszont ez az ellenérzésem van. Miért? 14/L
2011. jan. 30. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
velem is pont ez van, néha engedem hogy hozzám bújjon a barátom, meg én is azt teszem, de néha meg legszívesebben nem engedném meg neki... sajnos nem tudom miért van :S 16/L
2011. jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát ez jó kérdés, nálam ugyenez van, hullámvölgyek...

pont ahhogy írtad, hol aztkívánom legyünk együtt, hol pedig csak púpnak érzem a hátamon...:S én se tom mitől van ez...

17/F

2011. jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont azért van mert a fejedben ott van hogy "nem, nem akarom magam lekötni.. fital vagyok még":)

Ez csak ellenérveket, ellenérzéseket kelt benned az adott személlyel kapcsolatban de közben jól érzed magad vele miközben ez a gondolat elnyomja benned. Ezért lehetnek kettős érzéseid.Döntsd el!Megéri annyira hogy most lekösd magad 14 évesen vagy sem... és ha úgy döntesz igen, akkor kergesd el azt a gondolatot és akkor talán nem leszel így vele kapcsolatbam.:)

2011. jan. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!