Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi műnő (plázap....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi műnő (plázap. Csa) Magyarországon?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert több európai országban is jártam már,Kelet-Európában is,többek között Lengyelországban,Észtországban de még a cseheket is ide lehet venni sehol ENNYI mű/plasztik csajt nem láttam,természetesen szép nőket viszont annál többet.Miért van az,hogy itt NÁLUNK úgy öltözködnek,szépítkeznek a nők mintha rib.ncok akarnának lenni.

Tisztelet a kivételnek,persze abból láthatóan kevesebb van.

Szóval mi az oka ennek,mi (lehet) a különbség pl. az említett országok és Magyarország között?



Plasztik/mű nők alatt értem az agyonszolizott,platinaszőke,műkörmös/karmos,póthajas,tetovált szemöldökű stb. egyedeket.


2010. máj. 11. 16:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

amikor nem volt barátom és el kezdtem ismerkedni, társkeresőkről találkozni srácokkal, ált-ban vittem a pláza cica bnőmet, valahogy a pasik, akik komoly kapcs-t keresnek, vagy bármit, mindig a bnőmmel akartak össze jönni

nekem meg olyan pasi kellett, aki nem erre bulik, de 10-ből 10 randin választotta a pasi a plázacicát

pedig én sem vok csúnya (164/45)szexin öltözöm, csak a szőkéről átfestettem magam barnára.

szóval a magyar srácok cseszik el a magyar nőket.

2010. máj. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy más országokban nem ugyanez megy. Londonban pl. nagyon is.
2022. jan. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
32: A kérdés a 12 évvel ezelőtti magyar állapotokra vonatkozott.
2022. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Na azóta eltelt több mint 10ev, nemileg változtak , persze itt Magyarországon is van meg mindig többféle réteg.

Én úgy látom, hogy pl a szoli kezd kimenni a divatból, persze megy meg, de nem azon az agyonegetett szinten, szemöldök tetko is természetesen, a hosszú mukorom(diaklanyok/és konzumholgyeket leszámítva ) helyett is a rövidebb gellak meg.

Ami meg mindig virágkorát éli az az ajakfiller, meg az arc fillerek, szerintem ezt sok magyar no az orosz insta csajoktol veszi, csak meg azok általában az izlesesseg határain belül maradnak, addig itt nem tudnak leállni sokszor.

A másik dolog meg ami viszonylag új 2010 óta, fokozatosan jött be, mostmár virágkora van, az az épített muszempilla, szerintem ez egyébként meg mindig jobb( ha ízlésesen van megcsinálva), mint a régi felragasztható seprű muszempillak.

2022. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!