Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi műnő (plázap....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi műnő (plázap. Csa) Magyarországon?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert több európai országban is jártam már,Kelet-Európában is,többek között Lengyelországban,Észtországban de még a cseheket is ide lehet venni sehol ENNYI mű/plasztik csajt nem láttam,természetesen szép nőket viszont annál többet.Miért van az,hogy itt NÁLUNK úgy öltözködnek,szépítkeznek a nők mintha rib.ncok akarnának lenni.

Tisztelet a kivételnek,persze abból láthatóan kevesebb van.

Szóval mi az oka ennek,mi (lehet) a különbség pl. az említett országok és Magyarország között?



Plasztik/mű nők alatt értem az agyonszolizott,platinaszőke,műkörmös/karmos,póthajas,tetovált szemöldökű stb. egyedeket.


2010. máj. 11. 16:04
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
81%
Mert ez a trendi,ezt nyomatja a média,és ez kell a pasiknak.
2010. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%

Beléjük sulykolják... Belém próbálhatnák... Maradok farmeres-sportcipős leányzó... :)

22 L

2010. máj. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
91%
az is beleszámít ha csak szép akar lenni?(ez pl a műköröm, valaki 2 hetente feltesz eggyet, az nem r*bancos:)...
2010. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
2010. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
De mi lehet az oka ,hogy másik országokban kevésbé jellemző az a jelenség.Ez érdekelne engem.
2010. máj. 11. 16:10
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszenek. Elcsúfítják magukat. Manapság már mindenkinek fénytelen, feketére festett haja van, tetovált szemöldökkel. Olyan igénytelenül néz ki... Na meg az a sok smink.... félreértés ne essék, nincs velük semmi bajom. De nem tudom, miért kell mindenkinek ugyanúgy kinéznie..
2010. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom miért van ennyi,lehet h azért mert mindenkit beskatulyázunk annak:/ Pl. Én szeretem a farmer nadrágot és a converse tornacipőket (meg persze a többit is, csak a márkát akartam említeni) és van aki így neten mindennel lehordja őket, h csak divatból hordja stb, arra nem gondolva, h vkinek ez tetszik és nem szereti pl. a magassarkút, de nem is akar edzőcipőbe járni
2010. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

A magassarkút azt nem sorolom a r.banc kategóriába,ha felvesz hozzá egy szép ruhát az illető,nem sminkeli agyon magát,szép hajjal.Igazából azzal van csak baj illetve nem értek egyet amit leírtam.

De a kérdés az továbbra is az,hogy más országokban miért nem jellemző ez a jelenség ennyire.

2010. máj. 11. 16:19
 9/34 anonim ***** válasza:
5%
Mindig mondtam, hogy a magyar nők a legrondábbak. (átlagban!!)
2010. máj. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
92%
Mert a magyar pasiknak ez kell. Én egy természetes nő vagyok, viszonylag szép is, mégsem kellek a kutyának sem :(
2010. máj. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!