Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi műnő (plázap....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi műnő (plázap. Csa) Magyarországon?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert több európai országban is jártam már,Kelet-Európában is,többek között Lengyelországban,Észtországban de még a cseheket is ide lehet venni sehol ENNYI mű/plasztik csajt nem láttam,természetesen szép nőket viszont annál többet.Miért van az,hogy itt NÁLUNK úgy öltözködnek,szépítkeznek a nők mintha rib.ncok akarnának lenni.

Tisztelet a kivételnek,persze abból láthatóan kevesebb van.

Szóval mi az oka ennek,mi (lehet) a különbség pl. az említett országok és Magyarország között?



Plasztik/mű nők alatt értem az agyonszolizott,platinaszőke,műkörmös/karmos,póthajas,tetovált szemöldökű stb. egyedeket.


2010. máj. 11. 16:04
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
92%
mert a sok idióta f@sz erre bukik! pedig olyan természetellenesek és visszataszítóak a plázap*csák....dehát a pasik köztudottan a f@rkuk után mennek (tiszt a kiv-nek) ami ritka...meghát ez a divat, villogni a ,,jobbnál-jobb,, p*csákkal, ez is valami olyasféle dolog lehet mint tinikorban az hogy ki milyen erős meg izmos...idősebb korban ez a nőkkel megy...tiszta gas. namindegy...ezvan, sprite
2010. máj. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
19%

Nem baj, úgyis külföldi feleségem lesz, mert itt ezer százalék, hogy olyan csajt nem találok, amilyenek Szlovákiában, Cseh- és Lengyelországban élnek.

Ámen.

2010. máj. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
86%
MERT KÜLFÖLDÖN NINCS GYŐZIKE ÉS MÓUNIKA SHOW... kevesebb az agymosás...
2010. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
81%
En nem vagyok agyoncicomazva,jol nezek ki,megsem veszek fel mindenfele ribanc hacukat ritkan sminkelek,igaz en kulfoldon lakok angliaban,tehat engem nem lehet latni arrafele:-D Maunikkaaaa:-D fuj elhanyom magam,buszke vagyok,hogy nem kell otthon elnem,es hallgatnom a sok agymosott bugyuta musort!!!
2010. máj. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
89%
Itt a válasz:1.: mert Mo-on mindenki imád majmolni minden sz@rt ami a világon összegyűlemlett.2.: csak a sok buta primitív csaj csinálja ezt,a normálisabbak aligha!
2010. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
78%
mert az amerikai szenny megfertőzte Magyarországot!nincs más válasz erre!
2010. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
87%
mégis milyen kérdés ez? ez olyan, mintha azt kérdezném, hogy miért van ennyi rohadt bunkó magyarországon.
2010. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
88%

mert ez a lady gaga style

és ha a pasiknak nem lógna a nyelve utánok, hanem húzott szájjal elfordulnának, lehet észrevennék magukat

"explázacica"

a barátom leszoktatott erről :)

2010. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

ez mind szep es jo amit leirtatok

de megis a pasiknak megse jon be egy atlagos csaj

mindig a legcsillivillibb csaj kell

na akkor most hogy van ez??

persze tisztelet a kivetel

2010. máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

A pasiknak meg a fiúknak lehet, de mi Férfiak a normális, természetesen szép lányokat szeretjük. :)

F19

2010. máj. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!