Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi műnő (plázap....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi műnő (plázap. Csa) Magyarországon?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert több európai országban is jártam már,Kelet-Európában is,többek között Lengyelországban,Észtországban de még a cseheket is ide lehet venni sehol ENNYI mű/plasztik csajt nem láttam,természetesen szép nőket viszont annál többet.Miért van az,hogy itt NÁLUNK úgy öltözködnek,szépítkeznek a nők mintha rib.ncok akarnának lenni.

Tisztelet a kivételnek,persze abból láthatóan kevesebb van.

Szóval mi az oka ennek,mi (lehet) a különbség pl. az említett országok és Magyarország között?



Plasztik/mű nők alatt értem az agyonszolizott,platinaszőke,műkörmös/karmos,póthajas,tetovált szemöldökű stb. egyedeket.


2010. máj. 11. 16:04
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
85%
Ezt azért nem hiszem el, előttem szóló!! :)
2010. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
17%

16:48

Inkább te vagy túl válogatós!!!

2010. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem válogatós, hanem inkább egy normális pasit szeretne maga mellé, akire felnézhet és szerethet. Az ilyen pasiból biztos nagyon kevés lehet, mert én is alig találok egy normális nőt.
2010. máj. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
90%
16:48as vagyok. Igen, válogatós is vagyok, de pont azért, mert a mai világ megköveteli a menő, külsőségeken alapuló kapcsolatokat, vagy minek nevezzem. És persze, én nem akarok egy olyan pasit, akinek egy olyan nő kell, akinek a külső az első. Persze, legyen csinos, ápolt stb, de ha nem vagyok mindennap a topon, ne legyen már gond. Utolsónak, igen jól látod :)
2010. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
23%
Hány éves az előttem szóló? :)
2010. máj. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
92%
Nem illik az életkora után érdeklődni, de azért én is kíváncsi vagyok :))
2010. máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
17:00-val teljesen egyetértek. Nem szeretem az olyan csajokat, én a természetes szépség kategóriába sorolom magam, most úgy volt hogy összejövök egy pasival, majd a végén csak kiderült, közölte hogy én nem vagyok neki elég jó és "menő" engem szégyellne a haverjai előtt, neki a plázap*csák jönnek be... Hát szépen megköszöntem neki ezt...
2010. máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Megkérdeztem még tőle, hogy nála miért a külső az első, illetve miért olyan csajok kellenek neki akiknek átlagba semmi agyuk, és a legnagyobb gondjuk, hogy letört a körmük (pl). azt mondta mert arra van igény, ő is olyan...
2010. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
84%

ma 16:07

Az ne, de az igen, aki nem tud helyesen írni.

2010. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
87%
16:48as vagyok. A korom nem titok, 28 éves vagyok :) Nem mai csirke, de ahogy a jó bor is a korral nemesedik... Tudjátok! :)
2010. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!