Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Minek örülnétek 2 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Minek örülnétek 2 éves évfordulóra?

Figyelt kérdés
Tavaly kiskönyvet kapott, amibe beleírtam a storynkat, képekkel... Szóval ilyen fotóalbumos dolgok kilőve. Valami olyat szeretnék, aminek biztosan örülne! Ő 25, én 19. Köszi válaszokat előre is! :)
2010. máj. 10. 09:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
sz*pás, végig.
2010. máj. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Két jegy egy Barcelona meccsre a Nou Campba.
2010. máj. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én annak örülök ha nem kell foglalkoznom az évfordulóval. De nekem az lenne a legnagyobb ajándék ha elfelejteném akkor nem lenne hiszti és balhé:) Ez a legnagyobb ajándék egy férfi életében:D
2010. máj. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
hát én a 2.évfordulóra egy olyat vettem, hogy palackposta és egy papírra leírtam azt, amit átéltünk ketten és, hogy mennyire szeretem és ilyesmiket és beleraktam. szerintem ez nagyon szép, de ha nem akarsz neki csöpögős ajándékot akkor valami szexi dolgot is kitalálhatsz :D vagy ha van valami vicces közös történetetek, akkor azzal kapcsolatban keress valamit
2010. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!