Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Minek örülnétek 2 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Minek örülnétek 2 éves évfordulóra?

Figyelt kérdés
Tavaly kiskönyvet kapott, amibe beleírtam a storynkat, képekkel... Szóval ilyen fotóalbumos dolgok kilőve. Valami olyat szeretnék, aminek biztosan örülne! Ő 25, én 19. Köszi válaszokat előre is! :)
2010. máj. 10. 09:57
1 2
 1/14 nielindi ***** válasza:
60%

[link]


egy ilyennek!

2010. máj. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered a barátodat, nem mi :)

De amúgy ha nézegetsz neten ilyen ajándéktárgyas oldalt, ott is sok minden van.

Pl tányéron rajta a közös képetek, vagy párna, stb..

attól,mert albumot kapott ezeket még ne lődd ki sztem.

2010. máj. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem is megfelelne az amit az első linkelt
2010. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

"Pl tányéron rajta a közös képetek, vagy párna, stb.. "

bwoa ezt már akkor is kilőhetnéd ha még nem kapott volna fotóalbumot! És a szeretlekes bögrét is! Én a csajomhoz basznám a fényképes párnát, ha 2 év után nem tud ennél személyesebbet venni nekem, ennyire nem ismer...

2010. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Őszintén? Én egy ilyen csajnak, mint Te vagy. Aki így gondol rám, és örömöt akar okozni.
2010. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Kedves 10:26-os!


Szerinted mégis mi a francot tanácsoljunk Neki?Én ismerem a párját vagy ő? Ha meg egy pasi ennyinek sem tud örülni elég gáz, van ebbe is elég személyes sztem, mindennap látja, tudja h szeretettből jött és azon van a hangsúly.

Mielőtt vkit szapulálsz adjál már te is vmi ötletet, ne csak azt h ez milyen sz*r!

2010. máj. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

jah és eléggé gáz h a csajodhoz vágnád azt a párnát mondjuk, megvan rólad a véleményem :DDD cink..

Talán az ember szeretetből ad dolgokat a másiknak, nem poénból..

2010. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

na, ne vitatkozzatok!

az bögrék, párnák, hasonlóak mind kilőve. ő pasi és nem akarok ilyen lányos dolgokat venni... igen én örülnék nagyon, de tavaly a kis könyvvel is hát... örült neki persze, de azóta is a fiók mélyébe van... mert ez tök csöpögős...

és azért állok itt tanácstalanul, mert semmi ötletem nincs... pont az lényeg, hogy ez évforduló és nem szülinap, hogy teljesen személyeset vegyek neki.. hanem olyan kéne ami kettőnkre utal, rólunk/nekünk szól..

2010. máj. 10. 10:34
 9/14 anonim ***** válasza:

Hagyjad,szerintem csak egy nethuszár :)))

Tényleg nem tudunk mást ajánlani szerintem,te ismered a barátodat,hogy minek örülne, mi a hobbija,ezeket nem tudva én is ily netes ajándékokra tudok gondolni,ami szerintem SZÉP! Benne van az, hogy az ember keresgeti, hogy mit adjon a másiknak és a szeretet is.Majd ha már annyi éve lesztek együtt, akkor tényleg valami közelebbit adj, de 2 évre meg elég ilyen is, ami mellesleg szép gesztus, aki meg nem becsüli meg az egy barom!

2010. máj. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

És szerinted mi ismerünk téged?Mi mást tudnánk ajánlani?Legyen már valami kreativitásod istenem! Mi tudjuk, hogy mi hogy mikor hol? ....

Könyörgöm ne legyél már akkor ennyire tanácstalan! :S Te tudod mit szeret, nem mi, most írtad hogy ezek kilőve, akkor mégis mit vársz tőlünk? Van egy csomó nem csöpögős tárgyi ajándék, amit neten is meg tudsz rendelni.

Amúgy ez a fotóalbum tényleg nagyon ......, az volt.Ha már ezt írtad a kérdésedbe szted mi mit tudunk ajánlani?:D

2010. máj. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!