Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk minek örülnétek 4. ik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk minek örülnétek 4. ik évfordulóra?

Figyelt kérdés
De őszintén...
2011. jún. 16. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Annak, ha a barátnőm ugyanúgy szeretne, mint a legelején :)

Azon kívül? Vacsora kettesben egy nyugodt kis étteremben, kerthelyiségben, halk zene, egy pohár bor :)

Ilyesmik :)

24F

2011. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Édes vagy :)
2011. jún. 16. 23:32
 3/6 anonim ***** válasza:

egy harmadiknak

(amúgy szerintem nem az ajándék a fontos, csak hogy szeressétek egymást, és ennyi:D)

2011. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rendesfiú/19 ***** válasza:
ÉN annak örülnék ha nem csak a 4. évforduló miatt kapnék valamit, és nem csak egy alkalomból, mert ez a szokás...
2011. jún. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valami kis egyszerű, ajándék ami páromhoz köt, de ne legyen drágam, mert nem a pénz a szeretet mértékegysége (...baze... úgy beszélek lassan mint valami hittérítő XD)

Egy együtt töltött este. Esetleg közös mozi vagy valami program aztán utána együtt hazamenni, vörösbor, nézni a csillagokat a kertben... de persze fasziból vagyok, tehát határozottan jól esne, (de őszintén) ha a lány valami nagyon dögös fehérneműt viselne közben... a folytatást meg úgy is tudjátok.

2011. jún. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

00:48 vagyok, csak ez kimaradt:

És mindenképp érezzem, hogy még mindig ugyanolyan szerelmes vagyok és a lány is belém, mint az elején.


Ha már nem vagyunk azok, tökmindegy mi az ajándék, az alkalom egyikőtöknek se lesz tökéletes.


De én mindenképp neked szurkolok, hogy jöjjön össze jól a dolog! :)

2011. jún. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!